anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dyfuzor lampa wbudowana

tomik-----
Początkujący

Dyfuzor lampa wbudowana

Witajcie. Zakładam temat który jest już na forum ale robię to świadomie. Chodzi o dyfuzor do lampy wbudowanej do :c56 200. Przeglądając forum dużo było linków podanych przez użytkowników ale już nie działały. Więc bardzo proszę zwłaszcza tych którzy korzystali bądz korzystają z konkretnego dyfuzora aby dali jakieś namiary link itp. Pozdrawiam :c20

33 ODPOW. 33
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

paderewa napisał(a):

Witajcie. Zakładam temat który jest już na forum ale robię to świadomie. Chodzi o dyfuzor do lampy wbudowanej do :c56 200. Przeglądając forum dużo było linków podanych przez użytkowników ale już nie działały. Więc bardzo proszę zwłaszcza tych którzy korzystali bądz korzystają z konkretnego dyfuzora aby dali jakieś namiary link itp. Pozdrawiam :c20


najtańszy i najprostszy to pudelku po kliszy :smileymrgreen:

tomik-----
Początkujący

Znam temat pudełka. Ale chcę kupic dyfuzor. Taki wygląda trochę bardziej profesjonalnie. Więc proszę o konkrety.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

paderewa napisał(a):

Ale chcę kupic dyfuzor. Taki wygląda trochę bardziej profesjonalnie.


dziwnie to brzmi bo nie jest w niczym lepsze od pudełka po kliszy no ale jeśli tak bardzo Ci zależy to proszę http://allegro.pl/dyfuzor-pop-up-sony-a ... 95149.html

tomik-----
Początkujący

Dzięki wielkie kolego. Jeszcze zapytam czy takiego używałeś bądz wiesz że jest ok czy po prostu wszedłeś a allegro i pierwszy lepszy mi zapodałeś. :c20

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

mój kolega miał coś takiego na canonie działa tak jak pudełko po kliszy innych dyfuzorów w łapkach nie miałem nawet nie wiem czy jakieś inne są dostępne ;)

tomik-----
Początkujący

Ok dzięki. Pozdro :c61

bob_marley23
Początkujący

na Twoim miejscu zrobiłbym sobie dyfuzor homemade jak będziesz zainteresowany to pisz pośle co i jak ;)

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

I takie coś http://allegro.pl/dyfuzor-softbox-do-sony-a100-a200-a300-a450-a700-i1227144657.html. Od razu uprzedzam, że nie używałem.
pzdr

tomek67-----
Początkujący

paderewa napisał(a):

Dzięki wielkie kolego. Jeszcze zapytam czy takiego używałeś bądz wiesz że jest ok czy po prostu wszedłeś a allegro i pierwszy lepszy mi zapodałeś. :c20


Miałem taką zabawkę do Olympusa.
Ogólnie nie sprawdziło się to moim zdaniem.
Powodem jest zbyt mała moc lamp wbudowanych.
Dyfuzor, żeby dobrze działał to musi rozproszyć światło,
jeśli się odbija od sufitu/ ścian to efekt jest fajny.
Ale to skraca zasięg pi razy oko o 50%,
a te lampki wbudowane i tak mają niewielki.