anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jakość Minolta AF 28-80/3.5 - 5.6

Par_Dez
Początkujący

Jakość Minolta AF 28-80/3.5 - 5.6

Witam !
Dostałem od znajomego taki obiektyw jak w temacie i okazuje się że jakość nie jest tak
tragiczna jak się ogólnie uważa.
Zamieszczam zdjęcie , 50mm f:6.3.

4 ODPOW. 4
TMiN-----
Początkujący

a kto tak uważa ? Mam taki obiektyw tylko w wersji zoom xi ( czyli z silniczkiem) Bardzo zacny egzemplarz, mój ulubiony. :D Kupiłem go jako zamiennik kita 18-70 i bił go na głowę.

Par_Dez
Początkujący

TMiN napisał(a):

a kto tak uważa ? Mam taki obiektyw tylko w wersji zoom xi ( czyli z silniczkiem) Bardzo zacny egzemplarz, mój ulubiony. :D Kupiłem go jako zamiennik kita 18-70 i bił go na głowę.


Co prawda mój jest bez silniczka ale zgadzam się z Tobą całkowicie , dla mnie jakość jest dużo lepsza niż kit 18-70 , a nawet powiedziałbym , że lepsza niż 18-55 - kolorystyka , plastyczność fotek - to są moje subiektywne odczucia.
Jeszcze jedna fotka

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Tak zupełnie szczerze - wstawianie miniaturek 800 pix jest wysoce niemiarodajne w kwestii oceny jakości obrazu... :c63

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Dostałem od znajomego taki obiektyw jak w temacie i okazuje się że jakość nie jest tak
tragiczna jak się ogólnie uważa.


Nie lubię się powtarzać, ale mam wrażenie, że już tu gdzieś na forum pisałem o tym szkiełku. Jest zupełnie przyzwoite (jak na tani obiektyw), ma ładną plastykę, ale jest bardzo słaby pod światło (koszmarne bliki). Ale to chyba jedyna jego wada.

------------------------------
fotoamator