anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Lampka wbudowana z obrotowym palnikiem:>

wratislavian
Początkujący

Lampka wbudowana z obrotowym palnikiem:>

może lepiej to wstawić do luźnych rozmów, ale! efekt, jest na tyle dobry, że czemu nie tu;p

więc.

pomyślałem, że lampa wbudowana może dawać lepszy efekt waląc w sufit. no dobra, ale jak to zrobić. nieważne;p poniżej zdjęcia.

dodam jeszcze, że wszystkie zdjęcia zrobione są w takich samych warunkach oświetleniowych sufit na wysokości prawie 4 metrów. z korekcją błysku na zero i kolejno (od dołu) A-03 1/3 sekundy, A-02 1/60'' i A-01 - 1/60''
kolejno zdjęcie z reki z błyskiem i z błyskiem odbitym. wszystkie przy użyciu lampy wbudowanej, z osłonką przeciwsłoneczną. ABW, prosto z puszki.
oglądnijcie proszę wszystkie zanim coś napiszecie.

4 ODPOW. 4
wratislavian
Początkujący

dla wszystkich tych którzy chcą robić zdjęcia rodzinie przy stole:

gumka recepturka i lustereczko. na koniec powiem jeszcze, że wynalazek dość spójnie się trzyma. bez problemu można kadrować w pionie no i zakłada się to w sekunde.

widok aparatu z obrotowym palnikiem, czyli jedynej takiej lustrzanki z dwoma lustrami!:>
za współprace dziękuje Agatce:)

ps. przenieście jednak do luźnych rozmów :)

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Brawa za pomysłowość :c4 zawsze lepiej tak niż na wprost po oczach :)

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Potrzeba matką wynalazku :D
Podoba mi się. Zawsze można marudzić (i zawsze znajdzie się chętny do marudzenia) ale osobiście uważam, że zarówno pomysł jak i efekt zasługują na :c4 :c4

Poza tym widzę tam z tyłu (na fotce) że to nie pierwszy Twój wytwór typu DIY ;)

wratislavian
Początkujący

doslav napisał(a):


Poza tym widzę tam z tyłu (na fotce) że to nie pierwszy Twój wytwór typu DIY ;)


cholercia:) mój softkarton w kadrze ;pp