anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Burza.

norbertus20
Początkujący

Burza.

Witam.

Zapowiadaja w weekend, burze, a wiec pomyslalem sobie, ze warto by bylo, poprobowac swoich sił i sprobowac postrzelac troche zdjec. Tylko teraz nasuwa sie pytanie, jak ? Totalnie nie wiem. Prosze o wasze porady, co i jak, bede bardzo wdzieczny :D

Być moze pojawil sie taki temat, nie wiem czy uwierzycie, ale wyszukiwarka mi nie dziala, no a jesli juz sie pojawil, to sory :)

72 ODPOW. 72
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

norbertus20 napisał(a):

Ja robiac zdjecia na dluzszych czasach, aby doczekac sie mozliwosci robienia nastepnego, wylaczam odszumianie, i szczerze mowiac, nie widze roznicy, tak ogolem patrzac :)


Tylko potem nie pytaj się dlaczego masz tyle HotPixeli ;)

norbertus20
Początkujący

A kiedykolwiek sie pytałem :)? Moze to dziwne, ale chyba nie mam takowych pixeli :D

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam zapobiegawczo napisał, że warto ;)
bo warto

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.GB.title
redjacek
Nowicjusz

norbertus20 napisał(a):

Ja chyba bede musial na chybil trafił, chcialem zaopatrzyc sie w wezyk, ale z tego co mi wiadomo to na miejscu go nigdzie nie dostane, a jak mam zamowic z allegro, wezyk wart 20 zł i zaplacic za przesylke 10 zł, to dla mnie jest to bez sensowne :)


to zrob go sobie sam. na flickr jest instrukcja: http://www.flickr.com/groups/sony_alpha ... 4550149036 " target="_blank
;)

norbertus20
Początkujący

Jak znajde cos takiego po polsku, to spróbuję, chociaz watpie abym byl w stanie zrobic sobie cos takiego :) Niestety ale nie władam na tyle jezykiem angielskim, abym mogl bez problemu sobie to przetłumaczyć na "swój", i zrobic, tak czy tak, dzieki wielkie :D

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

http://www.cyberfoto.pl/recenzje-i-test ... a-10zl.htm
po polsku ;) - co prawda opis jest jak wykonać wężyk do Canona ale pod opisem jest dodatek jak zrobić do Minolty

norbertus20
Początkujący

O! Dzieki bardzo :)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

norbertus20 napisał(a):

O! Dzieki bardzo :)


Jak zrobisz wężyk to pochwal się efektami na forum :)

norbertus20
Początkujący

Jeśli znajdę taką końcówkę, to się pobawię :)

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Jeszcze takich moich kilka groszy do tego wszystkiego - czasami warto mieć ze sobą filtr ND4 a w jaśniejszy dzień ND8 (jeżeli burza w dzień ma wystąpić). Pod wieczór stosowanie tych filtrów pozwala uwiecznić jedynie wyładowanie atmosferyczne. Dobra rzecz, jeżeli błyska w okolicy nieciekawej i w kadrze będzie "wiela" różnego ustrojstwa, którego mieć nie chcemy...
Wężyk spustowy dobrze jest kupić droższy - tych tańszych zajechałem dwie sztuki i obecnie używam droższy model (cena idzie w parze z wykonaniem i materiałami).