anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dla amatorów - Symulator Aparatu!!

Znajomy-----
Początkujący

Dla amatorów - Symulator Aparatu!!

Znalazłem w sieci symulator aparatu, można się pobawić i zobaczyć różnicę co między ustawieniami, szumy GO itd. Fajna sprawa.
http://dryreading.com/camera/index.html

20 ODPOW. 20
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Zawsze uwielbiałem symulatory lotu (jeszcze od czasów małego Atari) :slight_smile:
A ten jest dla myślących. Bezmyślny i tak będzie pytał, pytał, pytał... i nic nie zrozumie :nauseated_face:

------------------------------
fotoamator
kwocia
Początkujący

Każdemu błąd ortograficzny może się zdarzyć :D :P
Poza tym nie we wszystkim można być dobrym :D
Wole fotografowanie w praktyce niżeli ortografię :smileytwisted:

A symulatora też nie lubię :nauseated_face:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Paulincia1989 napisał(a):

Każdemu błąd ortograficzny może się zdarzyć :D :P
Poza tym nie we wszystkim można być dobrym :D
Wole fotografowanie w praktyce niżeli ortografię :smileytwisted:


Bałagan w kadrze, nieostrość, niedo(prze)świetlenie, złe skadrowanie to błędy fotograficzne i pomijając naukę, takich obrazków nie pokazujemy, choćby przez szacunek dla odbiorcy.
Błędów ortograficznych też nie robimy, choćby z tego samego powodu.

Jak przyjmujesz krytykę nt. zdjęć i starasz się poprawić, robiąc kolejne, tak spokojnie przyjmuj krytykę (poprawienie błędu) nt. pisowni i w przyszłości po prostu staraj się ich nie robić. Bez komentarzy. To tylko pokazanie błędu, nie krytyka i wyśmiewanie.

I masz rację. Każdemu się zdarza. Mnie czasem też. Poprawiam wtedy posta. Z szacunku do czytelników. I do samego siebie.

------------------------------
fotoamator
PiterSam-----
Początkujący

Mysle ze taki symulator to jedynie zabawa i malo mozna sie z niego nauczyc. Posiadaja cyfrowe lustro nic nie kosztue cwiczenie na nim a i ustawienia sa inne w znaczeniu ze warunki do fotografii sie zmieniaja mozna pstrykac dowoli potem przejzec rezultaty na kompie a ty piesek i 3 tla na tym napewno zdiec bym sie nie nauczyl robic wole cwiczyc na swoim aparacie dodatkowo poznaje jego mozliwosci i ucze sie sprawnej obsugi

adamo535605
Początkujący

Lajam napisał(a):

Tadeusz napisał(a):

Dlaczegóż? Fajny jest. :D I w przybliżeniu oddaje rzeczywistość. Dla kogoś, kto nie ma pojęcia jest OK.


Symulatory lotu też są fajne, w przybliżeniu oddają rzeczywistość :slight_smile:

Ja wolałbym, żeby ktoś rozumiał co robi, a nie narzekał, że jego aparat jest niefajny bo nie wychodzi mu tak jak na symulatorze.


Tadziu - mam pytanie o ten symulator aparatu(wiem ,że wcześniej podałeś stronę i odpalała.Obecna podana niestety nie .Czytałem na tym forum różne opinie,ale dla mnie na początku drogi z aparatem była o.k

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

adamo535605 napisał(a):


Tadziu - mam pytanie o ten symulator aparatu(wiem ,że wcześniej podałeś stronę i odpalała.Obecna podana niestety nie .Czytałem na tym forum różne opinie,ale dla mnie na początku drogi z aparatem była o.k


Chyba nie zapisałem w ulubionych i nie pamiętam gdzie szukać, ale znalazłem trochę inny:
http://www.photonhead.com/simcam/

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

E, chyba leniuszek jesteś kolejna minuta szukania, i oto:
http://dryreading.com/camera/index.html" target="_blank


Google Twoim przyjacielem jest :P :slight_smile:

------------------------------
fotoamator
adamo535605
Początkujący

Tadeusz napisał(a):

E, chyba leniuszek jesteś kolejna minuta szukania, i oto:
http://dryreading.com/camera/index.html" target="_blank" target="_blank


Google Twoim przyjacielem jest :P :slight_smile:


Dzięki za linki,ale szczególnie chodziło mi o ten drugi - nadal nie odpala(myślałem,że jakaś literka przestawiona lub pominięta- więc zapytałem u źródła)Bardzo sobie cenię Twoje wypowiedzi na tym forum.Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Może firewalla masz tak ustawionego, albo przeglądarka blokuję tę stronę?
Mnie odpala za każdym razem z linka. który podałem.

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
jznan-----
Poszukiwacz

Fajna sprawa ten symulator. Początkujący na pewno szybciej "złapie" zależności między przysłoną, czasem i czułością. No a potem, aparat w dłoń i w plener!
Przy okazji można się w angielskim podszkolić :-)