anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Fotografia architektury

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

Fotografia architektury

Przejżałam całe forum, ale podobnego tematu nie znalazłam, albo po prostu jestem ślepa :c7
Więć w razie co to proszę o skierowanie do odpowiedniego wątku ;)
Teraz do tematu. Siostra chcąć urządzić swoje mieszkanko w jedyny i niepowtarzalny sposób poprosiła mnie, abym porobiła jej jakieś fajne foty kamienic i innej architektury w Gdańsku, coby nie musiała sobie kupować plakatów. Ale zonk jest taki, że ja niespecjalnie wiem jak to ugryźć. Czytałam kilka poradnikó w necie, ale głównie znalazłam tam o łapaniu całych budynków, a nie np pojedyńczej kamienicy etc... Jeśli ktoś ma jakieś cenne rady, bądź odnośnik do ciekawszego poradnika niż te co ja znalazłam, to będę bardzo wdzięczna ;)

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

No to wpierw skupię się na tym, o czym już pisałam, żeby fotki podobały się siostrze ;)

wratislavian
Początkujący

bubu mniej więcej coś takiego. ja zwyczjanie przegiąłem, ale jak użyjesz z umiarem to powinien być realistyczny efekt:
http://www.digart.pl/praca/3738561/r_o0_m.html

profile.country.en_GB.title
mbmark
Nowicjusz

Lajam napisał(a):


Raczej trudno o Tilt Shifta (TS) w naszym systemie. Jego po prostu nie ma (jeszcze).

Ewentualnie można próbować dorwać obiektywy Arsat 35mm z bagnetem Minolta AF, ale to trudne zadanie.



No wlasnie kusza mnie te Arsaty kusza :c6