anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

movie studio 10 vs. 11

profile.country.pl_PL.title
hilaravi
Nowicjusz

movie studio 10 vs. 11

Witam,

znalazłem promocje w Vobisie, ale nie wiem czy się opłaca? Proszę o porade.

http://www.vobis.pl/oferta/oprogramowan ... lista.aspx" target="_blank

przy zakupie komputera można dobrać (te z dopiskiem "wyprzedaż")

Movie Studio HD Platinum 10 - 209 zł

Movie Studio HD Platinum Production Suite 10 - 289 zł

chciałbym renderować materiał z Sony A77 50p w trybie PS 28 Mb

pobrałem trial wersji 11 i tam elegancko program sam sugeruje takie ustawienie dla klipu.
Boję się, że w 10 tak nie będzie. Bedę też wdzięczny za ew. linka do triala 10 ponieważ nie mogę znaleźć.

P.S. Mam move studio zwykłe 9, ale tam renderuje tylko 16 Mb, da się to przestawić?

pozdrawiam

11 ODPOW. 11
Tommygun------
Początkujący

Tak, to prawda, ok. października była mowa o okolicach marca/kwietnia br., czyli może to się stać na dniach. Po wystartowaniu polskiej wersji podobno będzie można zamawiać tylko z polskiej strony amazona (ale może chodziło o wysyłki darmowe od pewnej kwoty, zobaczymy).
Wiem też, że sortownia ma być w Lipsku, bez magazynu w Polsce.
Jak dojdzie, to dam znać jak długo to trwało, zamówiłem jeszcze filtr.

To ciekawe, co piszesz o AVCHD i vegas, że od wersji 9.0 vegas obsługuje. Na kkm pojawiło się kilka głosów, że do *.mts trzeba mieć wersję 11. No chyba, że coś mieszam, w kwestii filmów i programów do ich obróbki dopiero startuję.

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Tommygun napisał(a):

To ciekawe, co piszesz o AVCHD i vegas, że od wersji 9.0 vegas obsługuje. Na kkm pojawiło się kilka głosów, że do *.mts trzeba mieć wersję 11. No chyba, że coś mieszam, w kwestii filmów i programów do ich obróbki dopiero startuję.



Zaglądałem na rzeczone forum i też widziałem takie głosy, jednak faktem jest, że w Vegasie 9 można pracować na plikach .mts - ta wersja (konkretnie Vegas Movie Studio Platinum 9) jest używana na warsztatach w Sony Store z zakresu cyfrowego montażu.