anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

porada o jakość wykonanych zdjęć w galerii

profile.country.pl_PL.title
yonkersus
Poszukiwacz

porada o jakość wykonanych zdjęć w galerii

Witam - w galerii foto dodałem dziś parę zdjęć budynków w Gdyni - jak myślicie czy jest ok czy jednak warto by było je zrobić inaczej aby był lepszy efekt? może obiektyw szerokokątny wiele by zmienił?

A77+sal18200
Tagi (1)
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Najpierw uwaga organizacyjna. W katalogu galerie załóż swoją galerię poprzez założenie nowego wątku i zatytułowanie go swoim nickiem i dopisz tytuł galerii. Wstawiaj tam swoje zdjęcia i numeruj je, prościej będzie o nich coś pisać. Gdy piszesz jakiś temat np. pytając o obiektywy zawsze możesz odwołać się do swojego tematu / galerii aby forumowicze widzieli o jakie zdjęcia chodzi. Podobnie komentarze - Ty będziesz tam wstawiał zdjęcia i będą się pojawiać w tym temacie komentarze pod zdjęciami.

A teraz zdjęcia.

To raczej nie o jakość zdjęć chodzi a o to jak chcesz pokazać architekturę, budynki. Oprócz kąta widzenia obiektywu znaczenie ma też skąd robisz, jak się ustawiasz do zdjęcia no i oczywiście światło oświetlające budynek. Już pisałem w innym miejscu o swoim projekcie wieżowców w Warszawie. Pierwsze z Twoich zdjęć w galerii drugiej przypomina mi nieco sposób, w jaki ja fotografowałem wieżowce. A pomieważ ja też miałem taki pomysł to taki sposób prezentacji budynków mi odpowiada. Pierwsze zdjęcie Sea Tower jeżeli chodzi o wybór obiektywu jest jak najbardziej OK, światło tu nie daje rady, warto powtórzyć to zdjęcie przy innym świetle. A jak jeszcze miałbyś miejsce aby nie było widać budynków w PD rogu to już super.

http://www.flickr.com/photos/26428888@N06/2508465350/in/photostream/

A co mi tam, to link do kilku zdjęć z tego projektu o wieżowcach w Warszawie, to zdjęcie podlinkowane i starsze.



Message was edited by: piotruso

profile.country.pl_PL.title
yonkersus
Poszukiwacz

Dzięki za uwagę - i z przepraszam, że trochę namieszałem ale poprawiam się

A77+sal18200