anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z Vegas

profile.country.pl_PL.title
adamlugi
Początkujący

Problem z Vegas

Witam,

Mam problem z programem Vegas. Program działał doskonale przez ok 2 miesiące, po tym okresie nie chce się otworzyć. Restartowałem, usuwałem pliki z rejestru i nic, po kliknięciu myśli 2 sekundy i koniec. Wszystkie inne pliki exe z folderu się otwierają.
Może macie jakiś pomysł?

Pozdr
Adam

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Witam,

Czy mógłbyś napisać, która to dokładnie wersja Vegasa (numer i nazwa)?
Powodów, dla których program się nie uruchamia, może być wiele (np. kolizja z innymi zainstalowanymi w międzyczasie aplikacjami, przypadkowe usunięcie jakiegoś pliku, a nawet działanie programu antywirusowego). Sprawdź, czy na swoim komputerze masz aktywną usługę "Przywracanie systemu"; możliwe, że przywrócenie konfiguracji z czasu, kiedy Vegas działał prawidłowo naprawi sytuację. W przeciwnym przypadku proponuję całkowite odinstalowanie, a następnie ponowną instalację programu; myślę, że to jedyne pewne, a i prawdopodobnie najszybsze rozwiązanie.

Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
adamlugi
Początkujący

Witam,

Wersja to 11 Platinium. Program usuwalem calkowicie wlaczajac w to rowniez rejestry i instalowalem ponownie i niestety caly czas tak samo. W trakcie uruchamiania otwarlem okno menadzera i tam nic sie nie dzialo:-( . Komputer nie ma dostepu do internetu i nie instalowalem nowego oprogramowania.

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Podaję kilka kolejnych kroków, które warto sprawdzić:

1) Wpisy w rejestrze usuwałeś ręcznie, czy za pomocą jakiegoś programu?
2) Czy coś się dzieje po otworzeniu pliku z projektem? Gdybyś nie miał, to do tego posta załączyłem przykładowy plik .vf.
3) Można też sprawdzić, czy program "zaskoczy" przy próbie uruchomienia go pod trybem awaryjnym Windowsa (należy zresetować komputer i przed pojawieniem się planszy z logo systemu wcisnąć F8, a następnie wybrać "Uruchom w trybie awaryjnym") lub poprzez opcję "Uruchom jako administrator" (prawy klik na ikonie Vegasa -> Uruchom jako administrator).
4) Czy udało Ci się skorzystać z usługi "Odzyskiwanie systemu" i przywrócić go do daty, kiedy Vegas działał?
5) Znalazłem również wskazówkę, żeby razem z Vegasem odinstalować Microsoft Visual C++; są to składniki wymagane do działania programu, więc przy ponownej instalacji może być niezbędne połączenie z internetem, ale może to pomóc.

Pozdrawiam.

Ps. Link do pobrania pliku z projektem: http://www.sendspace.com/file/hedzcb