anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tablet

profile.country.pl_PL.title
11008048
Początkujący

Tablet

Mam ogromną prośbę otóż od kilku dni posiadam tablet i mam problem z ustawieniami otóżw moim Photoshop CS 3 nie mogę znaleźć tej funkcji http://i40.tinypic.com/34ql4lw.jpg nie wiem czy jest ona dostępna tylko w tych najnowszych czy po prostu ja mam to ukryte.
Bardzo prosze o pomoc.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Niusia napisał(a):

Mam ogromną prośbę otóż od kilku dni posiadam tablet i mam problem z ustawieniami otóżw moim Photoshop CS 3 nie mogę znaleźć tej funkcji http://i40.tinypic.com/34ql4lw.jpg" target="_blank nie wiem czy jest ona dostępna tylko w tych najnowszych czy po prostu ja mam to ukryte.
Bardzo prosze o pomoc.


Ja Ci nie odpowiem, gdzie leży problem ponieważ posiadam CS6. Niemniej jednak polecam szukanie pomocy na stronie producenta oprogramowania. Każdy z nas może używać różnej wersji, więc szans, że znajdzie się ktoś kto:
- akurat ma CS3
- akurat ma tablet
- akurat ma taki sam problem
są bardzo małe, co zresztą widać po tym, że nikt Ci nie odpisał.


Powodzenia życzę przy rozwiązaniu problemu z programem adobe photoshop CS3.

Pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Szukać pomocy na stronie producenta skoro można zapytać na forum?

Może lepiej zmienić forum…Ja w każdym bądź razie nigdy żadnej porady tutaj nie otrzymałem, lecz niektórzy mieli podobno więcej szczęścia.

Funkcja, o którą pytasz znajduje się na palecie opcji narzędzia. Musisz, więc wybrać narzędzie, w którego opcjach będzie funkcja, której szukasz. Jeśli pomimo tego jej nie znalazłeś, spróbuj użyć skrótu, który przełącza ukrywanie stosu palet: „Shift”+” Tab”.

Jeśli to nie pomoże spróbuj wyzerować ustawienia. Kliknij z wciśniętym „ctrl” ikonę narzędzia po lewej stronie i wybierz Reset Tool lub Reset All Tools.

Również używam CS6 i jedyna różnica w stosunku do CS3 jest taka, że musiałem kupić kartę Quadro za prawie tysiąc dolców, aby to ustrojstwo chodziło na moim starym kompie.

Jeśli chodzi o tablet-(mam PTK640), to warto ustawić piórko tak, aby jeden klawisz zmieniał tryb pracy z trybu pióra na tryb myszy, a drugi odpowiadał prawemu klawiszowi myszki( ten dolny…).