anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wlasne logo w Filmie

oldguest
Początkujący

Wlasne logo w Filmie

Mam pytanko jak umieścić własne logo w filmie. Czy da się to zrobić w WLMM. Pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Hej,
WLMM całkiem dobrze sobie radzi z przezroczystością, przejściami, ale nie da się w nim utworzyć nowej ścieżki wideo, co pozwoliłoby na dodanie logo. Co ciekawe, za pomocą specjalnego skryptu można było wstawić obrazkowe logo na filmie w starszej wersji tego programu; niestety w wersji "Live" nie jest to możliwe. W tej sytuacji można zrobić 2 rzeczy:

1) Zrobić w WLMM logo w formie tekstu (zakładka "Strona główna", przycisk "Podpis") - tutaj bez przeszkód ustawisz sobie parametry czcionki, położenie napisu, przezroczystość i czas trwania (zapewne rozciągniesz czas wyświetlania logo na cały film). Jest to rozwiązanie pośrednie, ponieważ nie możesz użyć grafiki (co najwyżej różne fantazyjne czcionki, w tym fonty obrazkowe). Obsługę napisów w WLMM zaprezentowałem w 3. części mojego poradnika:
viewtopic.php?p=194314#p194314

2) Użyć innego programu ;) Stosunkowo prosto można nałożyć logo w programie VirtualDub; znalazłem przykładowy poradnik na ten temat (właściwa akcja rozpoczyna się w 2:00)
http://www.youtube.com/watch?v=CwoR4-_uDb4

Pozdrawiam.