anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

40ex720 podłącznie komputera po vga i hdmi

balagaan
Początkujący

40ex720 podłącznie komputera po vga i hdmi

Witam,
korzystam z tv ( sony 40ex720) jako monitora pod komputer,
przy podłączniu sygnału po kablu VGA wszystko jest OK,
jednak jak korzystam z HDMI wszystko jest rozmyte, jakość obrazu jest dużo gorsza.
Karta graficzna MSI RADEON 5450,

czy coś w tym temacie można zaradzić, czy wejścia hdmi nie mają opcji PC??

XBOX po HDMI chodzi dobrze.

proszę o info.
dzięki.

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.

Zostań przy VGA. Moim zdaniem, to złącze lepiej sprawuje się przy pracy z komputerem.

profile.country.PL.title
nikox85
Nowicjusz

U mnie sony 40ex720 jest podłączony jako monitor po hdmi i nie mam żadnego problemu,karta to radeon hd6770 a obraz rewelacja.Kiedyś miałem lcd samsung 32cale komp był podłączony przez vga i myślałem że obraz był wypas, potem podłączyłem przez hdmi i różnica była kolosalna na korzyść hdmi.Kolory były żywsze przez hdmi a na vga były lekko wyblakłe.

balagaan
Początkujący

---------
problem był dość prosty, ustawienia telewizora i kontrast 100 % na wejściu hdmi,
nie bawiłem sie w to nigdy, więc szukałem problemu z każdej innej strony.

a może ktoś zaproponuje ustawienia pod pc na TV, głównie tekst, strony

profile.country.PL.title
nikox85
Nowicjusz

Ustawienia pod pc mam na standard oraz eco intensywne i wyłączony czujnik światła,uwydatnienie szczegółów i krawędzi wyłączone

luxor85
Początkujący

Kolega pisze o podłączeniu tv do kompa jako monitor przez przewody. A ja mam pytanie czy można to rozwiązać bezprzewodowo? Czy do tego wystarczy tylko adapter uwa-br100? Nie chodzi mi tylko o odtwarzanie filmów itp ale także o granie. Proszę o odpowiedź bo szukam takiego tv a akurat ten soniak mi się podoba.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Adapter służy jedynie do podłączenia internetu, bądź korzystania z DLNA bezprzewodowo. Obrazu w ten sposób nie prześlesz. Czytałem, że można bezprzewodowo poprzez HDMI ( albo DVI - nie pamiętam dokładnie ), ale to droższy wydatek.