anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

46HX800 + PS3

profile.country.pl_PL.title
gangi007
Początkujący

46HX800 + PS3

Witam.Czy ustawienia fabryczne typu GRA,KINO są w miare optymalne.Bawie sie ustawieniami od tygodnia i powiem szczerze nie znalazłem jeszcze zadowalającego obrazu pod filmy z blu ray.Czy zna ktos ustawienia w konsoli i tv aby obraz wyglądał prawie idealnie.
Konfiguracji ustawien jest z milion.Czy w salonach SONY tv ustawiane są indywidualnie czy posiadaja fabryczne ustawienia obrazu.Pozdrawiam.

4 ODPOW. 4
Ravi-----
Początkujący

Zazwyczaj w salonach Sony są ustawione fabrycznie... Co do trybu Gra to ja do tej pory korzystam z niego grając na konsoli przy telewizorze w5500, a odbiornik mam już przeszło rok u siebie. Swoją drogą pamiętaj, że przysługuje Ci skorzystanie z promocji http://www.sony.pl/article/promocja-46

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Moim zdaniem nie ma jednych dobrych ustawień - nawet dla jednego modelu. Zależy jak masz naświetlony pokój, czy oglądasz w ciemności, czy przy świetle i co najważniejsze - same preferencje oglądającego. Ustawienia (Gra itd.) są dosyć uniwersalnymi ustawieniami. Większość osób korzysta tylko z nich, nie zależnie od naświetlenia itd. Czy są dobre? Jest to względne określenie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ale i tak można popróbować:) Napisz jakie masz teraz ustawienia i jak naświetlony masz pokój, spróbujemy paru zmian.

Tryb obrazu :
Podświetlenie :
Kontrast :
Jasność :
Nasycenie :
Odcień :
Temperatura barwy :
Ostrość :
Redukcja zakłóceń :
Redukcja zakłóceń MPEG :
Motionflow :
Tryb filmu :

Ustawienia zaawansowane

Korekcja czerni :
Zaawansowane zwiększanie kontrastu :
Gamma :
LED Dynamic Control :
Automatyczne ograniczenie światła :
Czystość bieli :
Żywy kolor :

Balans bieli

Wzmocnienie R :
Wzmocnienie G :
Wzmocnienie B :
Przesunięcie R :
Przesuniecie G :
Przesuniecie B :

Matryca kolorów :
Zakres dynamiki RGB :

Eco

Oszczędzanie energii :
Czujnik światła :

profile.country.pl_PL.title
Hans92
Nowicjusz

Czy są jakieś ustawienia po profesjonalnej kalibracji? Wiem że tv kalibracji wymaga, a do modelu tego nie mogę nic znaleźć. TV jest w czasie dnia w jasnym salonie, używany głównie do PS3, satelity i filmów. Z czego interesują mnie głównie ustawienia pod PS3

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj, profesjonalna kalibracji powinna być robiona pod dany egzemplarz. Więc ciężko mówić o gotowych, profesjonalnych ustawieniach które można zamieścić na forum. Narazie nie mam dostępu do HX800, jak tylko będę miał - to wpiszę wyniki moich ustawień.