anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja oprogramowania EX403, EX50x, EX70/1x

profile.country.PL.title
darek021
Nowicjusz

Aktualizacja oprogramowania EX403, EX50x, EX70/1x

25.11.2010 nowe oprogramowanie
http://support.sony-europe.com/tvhc/dow ... DL-46EX500" target="_blank

44 ODPOW. 44
Klyn-----
Początkujący

Mam podpięty Lan do mojego telewizora i włączone automatyczne aktualizacje, ale nic się nie zmienia. W info telewizora cały czas jest stara wersja oprogramowania.
Co trzeba zrobić żeby aktualizacja się włączyła, albo jak ją włączyć ręcznie (nie automatycznie)???

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Czy TV na noc wyłączasz z prądu? Bo standardowo automatyczna aktualizacja jest nastawiona na godzinę 3:00.
Aktualizacją ręcznie możesz włączyć wchodząc do menu:
Klawisz Home :smileyarrow: w górę do Wsparcie dla produktu.

Klyn-----
Początkujący

We wsparciu dla produktu jest tylko "aktualizacja" wł/wył i mam ustawione włączone, ale nic się nie dzieje. Czy jedynym wyjściem jest czekać do 3 w nocy? Telewizor ma być włączony czy wyłączony na czuwaniu?? Z góry dzięki za odp.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Kurcze, trochę się rozpędziłem :) Możliwość ustawienia godziny i ręczne pobranie aktualizacji jest w nowych modelach.
Spróbuj zostawić TV na czuwaniu przez noc i sprawdzić czy pobierze aktualizację, jeżeli nie to zostanie Ci pobranie ręczne ze strony http://support.sony-europe.com/index.aspx?site=odw_pl_PL , nagranie jej na pendriva.

profile.country.PL.title
darek021
Nowicjusz

Aktualizacje o numerze PKG4.104EUL-0108 pobrał mi dziś telewizor.optycznie nie widzę zmian.Przypadkiem sprawdziłem Picasę i jest możliwość wylogowania się - a wiięc można przeglądać różne konta-(ktoś kiedyś pytał o to na tym forum).Nie mam tylko pewności czy to wniosła ta aktualizacja bo dawno nie sprawdzałem tego.

profile.country.PL.title
darek021
Nowicjusz

Ta aktualizacja jest do pobrania z oficjalnej strony SONY.

021darek
Początkujący

Kolejna aktualizacja PKG4.105EUL-0108 z 4.08.2011
Wprowadzone poprawki
Improvement to enjoy full screen pictures when clicking on your album icon from your Picasa.
Audio improvement after quick program change in STV channel. (UK Only).
Only for cable signal (DVB-C):
Solution to “No signal” message appearing when switching from analogue channels to AV output and cable (DVB-C) services.
Includes special characters ( ä /ö ) displayed on subtitles when watching Disney channel on cable signal (DVB-C).

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

W tłumaczeniu na język polski:
Wprowadzone poprawki

Poprawka umożliwiająca wyświetlanie obrazów na pełnym ekranie po kliknięciu ikony albumu w aplikacji Picasa.
Poprawa jakości dźwięku po szybkiej zmianie programu kanału STV. (Wyłącznie w Wielkiej Brytanii).
Dotyczy tylko sygnału telewizji kablowej (DVB-C):
Rozwiązanie problemu związanego z pojawianiem się komunikatu No signal po przełączeniu z kanałów analogowych na wyjście AV i usługi telewizji kablowej (DVB-C).
Dodanie znaków specjalnych ( ä /ö ) do napisów wyświetlanych podczas oglądania kanału Disney przesyłanego za pomocą sygnału telewizji kablowej (DVB-C).

profile.country.pl_PL.title
koszar
Początkujący

Witam,

Mam pytanko dotyczące najnowszych aktualizacji. W necie dostepne są dwie:

1- ze strony ogólnej http://esupport.sony.com (USA) gdzie jest wersja 1.514 z 13 lipca
2- ze strony europejskiego supportu gdzie jest już wcześniej wspomniana wersja PKG4.105EUL-0108

Pytanie 1- Czy jest to jedno i to samo i rózni się nazwą w związku z innym rynkiem zbytu czy może są to dwie zupełnie inne aktualizacje?
Pytanie 2- Czy posiadając Europejską wersję tv'ki mogę również zapodać aktuelkę z USA ( oczywiście jeżeli jest to coś nowszego niż wersja dostepna na europejskim serwisie)

Model 40ex500

Wielkie dzięki z góry.

021darek
Początkujący

Sliski temat z tą amerykańską wersją,osobiście bym nie wgrał.Myślę że w "najlepszym " przypadku będziesz miał serwisy internetowe z USA więc już kicha, no ale......