anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dylemat 40NX720 czy 46EX720?

dotty1
Początkujący

Dylemat 40NX720 czy 46EX720?

Planuje zakup nowego TV.Mam dylemat czy wybrać 40NX720 który wygląda świetnie czy też większy 46EX720.Obydwa mają 3D i są w podobnej cenie. Z opinie wyczytanych na necie są uwagi co do problemu z wadliwym przyklejeniem szyby w ww modelu NX co w konsekwencji prowadzi do zsuwania się. Czy to może być prawda? Który z modeli lepiej wybrać????

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Obydwa modele rzeczywiście są podobne do siebie jeżeli chodzi o funkcje. NX w rozmiarze 46" i więcej ma Dynamic Edge LED. Ty pisałeś/aś oś 40" czyli będzie miał Edge LED tak samo jak EX. Obydwa mają świetne wzornictwo (mi osobiście bardziej podoba się NX). Ja stawiałbym ma EX ze względu na rozmiar jeśli chcesz go postawić w większym pomieszczeniu (oglądać filmy z większej odległości). Jeśli będzie to małe pomieszczenie jednak skłoniłbym się ku NX ze względu na wygląd.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Jeśli patrzymy na 40 cali to za modelem NX przemawia głównie wygląd - Monolithic Design jest naprawdę świetny. W modelu NX mamy również panel OptiContrast. Moim zdaniem jeśli zdecydowałbyś się na NX to minimum 46 cali ze względu na wspomniane prze Stubb podświetlenie Dynamic Edge LED, więc jeśli nie stać Cię na ten model, wybór 46EX720 nie będzie złą decyzją.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

dotty1 napisał(a):

Z opinie wyczytanych na necie są uwagi co do problemu z wadliwym przyklejeniem szyby w ww modelu NX co w konsekwencji prowadzi do zsuwania się. Czy to może być prawda



Trochę tych TV przewinęło się przez salon - żaden z Klientów nie zgłosił takiej usterki.
Jeżeli miałbym wybierać między 46EX720 a 40NX720 to wybrałbym 46NX720 lub 46HX720.
Moim zdaniem różnica w jakości obrazu jest zauważalna.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Sadam ma rację :). Różnica cenowa chyba jest, bo przyznam się że ostatnimi czasy zagubiłem się w tym. Zawsze można zrobić zakup na raty z dużą wpłatą własną na początek - czyli z takim wkładem jaki posiadasz na chwilę obecną a resztę rozbić sobie na maciupkie dogodne raty. A te TV o których pisał Sadam są już odczuwalnie (zauważalnie) lepsze!

Pozdrawiam Stubb