anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

EPG dla DVB-T w 32W4210

profile.country.pl_PL.title
kaemesio
Początkujący

EPG dla DVB-T w 32W4210

Witam,
Czy ktos inny zauważył podobny problem?
Strefa czasowa w TV jest ustawiona prawidłowo, EGP (Guide) pokazuje prawidłowe godziny emisji i programy. Zegar telewizora także pokazuje prawidłową godzinę.

Ale...

Informacja o programie pokazywana na początku lub po naciśnięciu przycisku "Info" pokazuje informacje o programie który będzie godzinę później a nie aktualnym. Podkreślam, że dotyczy to tylko tej informacji - i nawet na tym ekranie godziny są podane prawidłowo.
Moim zdaniem telewizor wybiera zły program, ale nie mam pojęcia dlaczego zawsze przesunięty o godzinę (sprawdzałem także dla innej strefy czasowej). Jeden pomysł który mam to "czas zimowy/czas letni" - właśnie na to wpadłem i sprawdzę co się stanie jak wyłączę opcję automatycznej korekty. Może wybór programu do pokazania nie używa tej opcji??

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
kaemesio
Początkujący

Wygląda na to, że to także nie jest wina ustawienia automatycznej obsługi czasu zimowego/letniego... Chyba jednak to wewnętrzny problem - ale czemu o godzinę?

profile.country.pl_PL.title
kaemesio
Początkujący

Wyglada na to, ze "się" naprawiło. Czyli wina nie była telewizora, ale nadawania EPG. Tylko czemu na kompterze w tym samym czasie bylo dobrze?