anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jakie są różnice pomiędzy ...W4500 a W4710 a W4730

profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

Jakie są różnice pomiędzy ...W4500 a W4710 a W4730

Bardzo proszę o odpowieź przed zamierzonym kupnem jednego z tych modeli. Dwa ostatnie ukazały się na rynku w ostatnim czasie.

8 ODPOW. 8
oldguest
Początkujący

To są różne odmiany kolorystyczne obudowy. Chodź z tego co wiem model W4710 miał być na wyłaczność w Centrach Sony (może się coś zmieniło), a o modelu W4730 jeszcze nie słyszałem więc pytanie czy ktoś po prostu się nie pomyliś w symbolu.

profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź. Gdyby Pan mógłby się dowiedzieć o te różnice w kolorach/obudowie byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

piotr8729
Początkujący

Też sie pytałem o różnicę tych modeli i dopiero uzyskałem satysfakcjonującą mnie odpowiedź w Sony. I cytuję:
"(...)Specyfikacje techniczne modelu KDL-40W4710 są identyczne jak w TV KDL-40W4500. Jedyna różnica jest tylko i wyłącznie w kolorze głośnika. Model KDL-40W4710 posiada czarny głośnik, a model KDL-40W4500 srebrny. Model KDL-40W4710 kosztuje 5850 zł; KDL-40W4500 6500 zł (...)"

W sklepach np. EuroAgd co sprzedawca to inna odpowiedź, w innych sklepach nawet nie wiedzą, że taki (W4710, 4730) istnieje.

profile.country.pl_PL.title
OrtaDragon
Początkujący

Witam.

Nie chodzi o kolor głosnika tylko o listwe pod głosnikiem . W W4500 jest srebrana a w W47XX czarna .

Pozdrawiam.

oldguest
Początkujący

Chodzi o maskownicę głośnika oraz o tą szybkę między głośnikiem a TV. W modelu 4710 jest ona czarna a nie przeźroczysta. Widzę w systemie zamówień że 4720 i 4730 także występują niestety jeszcze ich nie mieliśmy na stanie więc nie powiem dokładnie jaki mają kolor. Podobnie występuje model W4000 i W4210 który zamiast lekko niebieskiego odcienia jest czarny i także ma inna maskownice głośników.

Jeśli chodzi o wnętrze jest to ten sam telewizor.

piotr8729
Początkujący

Chodzi o maskownicę głośnika oraz o tą szybkę między głośnikiem a TV. W modelu 4710 jest ona czarna a nie przeźroczysta. Widzę w systemie zamówień że 4720 i 4730 także występują niestety jeszcze ich nie mieliśmy na stanie więc nie powiem dokładnie jaki mają kolor. Podobnie występuje model W4000 i W4210 który zamiast lekko niebieskiego odcienia jest czarny i także ma inna maskownice głośników.

Jeśli chodzi o wnętrze jest to ten sam telewizor.



Szkoda, że nie ma informacji na Państwa stronie o tych seriach, tym bardziej, że jedna z większych sieci sprzedaży już od ponad tygodnia sprzedaje W4710. Rozumiem, że są to najnowsze modele, które wchodzą do sprzedaży. Stąd dużo zapytań i niejasności. Jednym słowem muszę trochę poczekać z zakupem, ponieważ zależy mi na tej czarnej szybce pod ekranem (mam białe ściany)

profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

Szkoda, że nie ma informacji na Państwa stronie o tych seriach, tym bardziej, że jedna z większych sieci sprzedaży już od ponad tygodnia sprzedaje W4710. Rozumiem, że są to najnowsze modele, które wchodzą do sprzedaży. Stąd dużo zapytań i niejasności. Jednym słowem muszę trochę poczekać z zakupem, ponieważ zależy mi na tej czarnej szybce pod ekranem (mam białe ściany)

A jak to sieć ? Śmiało , mozna podac...

piotr8729
Początkujący

Ernet napisał(a):



A jak to sieć ? Śmiało , mozna podac...



myślisz?
to proszę:
http://www.euro.com.pl/search.bhtml?keyword=Sony%20KDL-40W4710 - tylko cena zaporowa, ale wiadomo 30 rat 0% - koszty kredytu wliczono w cenę