anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-40W4500

oleeg-----
Początkujący

KDL-40W4500

Witam

Jestem zainteresowany zakupem telewizora 40W4500 jednakże czytając różne forum natrafiłem na niepokojącą mnie informację o przypadłości matrycy tych telewizorów
w postaci smearingu(zaciąganie ciemnego koloru) jest to bardzo uciążliwe, oraz "chmurkowatości" czarnego tła.
Sam miałem okazję również zaobserwować to zjawisko w jednym ze sklepów.
Czy firma Sony wymienia na gwarancji użytkownikom wadliwe egzemplarze jeżeli takowe się trafią?
Przyznam że boję się dokonać zakupu wydając znaczną kwotę pieniędzy i liczyć na szczęśliwy traf a wiem że jest to świetny telewizor i chciałbym go zakupić.


Pozdrawiam Oleeg

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

oleeg napisał(a):

Witam

Jestem zainteresowany zakupem telewizora 40W4500 jednakże czytając różne forum natrafiłem na niepokojącą mnie informację o przypadłości matrycy tych telewizorów
w postaci smearingu(zaciąganie ciemnego koloru) jest to bardzo uciążliwe, oraz "chmurkowatości" czarnego tła.
Sam miałem okazję również zaobserwować to zjawisko w jednym ze sklepów.
Czy firma Sony wymienia na gwarancji użytkownikom wadliwe egzemplarze jeżeli takowe się trafią?
Przyznam że boję się dokonać zakupu wydając znaczną kwotę pieniędzy i liczyć na szczęśliwy traf a wiem że jest to świetny telewizor i chciałbym go zakupić.


Pozdrawiam Oleeg





Witam,

Dziękuje za zainteresowanie odbiornikami BRAVIA.
Najlepszym wyjściem jest przed ewentualnym zakupem dokonanie własnej oceny konkretnego egzemplarza. Zakupiony sprzęt powinien spełnić oczekiwania nabywcy. W przypadku wątpliwości, proponuję kontakt z wybranym Centrum Serwisowym Sony, które zawsze stara się służyć pomocą - kontakt został zamieszczony na stronie:

http://www.sony.pl/res/attachment/file/62/1115201437162.pdf

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
spololek1nbxpk
Początkujący

Witam

Kupiłem telewizor KDL-40W4500. Po podłączeniu do niego laptopa wszystko pięknie działa, tyle tylko, że telewizor nie wyświetla mi obrazu filmów odtwarzanych na laptopie. Obraz jest widoczny tylko na laptopie, ale nie na ekranie telewizora. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

oldguest
Początkujący

Problem za pewne wynika ze sterowników karty graficznej laptopa. Proszę tam sprawdzić różne ustawianie z clonowaniem lub trybem dual scren.

Robert
Początkujący

Jest to znany mi problem. Są programy, które nie odtworzą obrazu na ekranie dodatkowego monitora w trybie clone. Najczęściej trzeba całkowicie przełączyć notebooka w tryb wyświetlania na zewnętrznym monitorze lub znaleźć program, który obsłuży prawidłowo wyświetlanie filmu przy włączonych dwóch pulpitach.

profile.country.pl_PL.title
m.z-----
Początkujący

olek napisał(a):

Witam

Kupiłem telewizor KDL-40W4500. Po podłączeniu do niego laptopa wszystko pięknie działa, tyle tylko, że telewizor nie wyświetla mi obrazu filmów odtwarzanych na laptopie. Obraz jest widoczny tylko na laptopie, ale nie na ekranie telewizora. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam



Witam, jeżeli laptop widzi dodatkowy ekran, ustawiasz na laptopie opcję rozszerzenia pulpitu (nie klonowania) , potem przeciągasz okienko z filmem na rozszerzony pulpit (czyli w tym wypadku tv) , maksymalizujesz obraz i oglądasz :)
pozdrawiam.

piotreek
Początkujący

Witam,

Zamówiłem już ten model i mam pytanie, czy podłączając laptopa przez złacze d-sub tv zaoferuje mi pełna rozdzielczość full hd zakładając, że karta graficzna da sobie radę??

Kolejne pytanie odnisnie kina domowego. Zamowiłem też amplituner STR-DG520 i dvd
DVP-NS708H. Do każdego z tych elementów dostanę pilota, w sumie to juz 3. O ile dla mnie to nie problem, o tyle dla reszty rodziny może być kłopotliwe obsługiwanie wszystkiego 3 pilotami.

Czy taki zastaw moze być sterowany z jednego pilota? Jesli tak, to pilot z którego urządzenia nada się do tego najlepiej?