anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kdl-52lx900

dzimus
Początkujący

kdl-52lx900

Dzień dobry .
Widzę na forum że wszyscy tylko dyskutują ten dobry ten lepszy a tamten super i wogole a nikt niema odwagi kupic i przetestowac w domu moja ocena jest taka za te pieniądze nie powala na kolana super nowoczesna technologia 3d .Mamy okulary i co tylko i gdybym mial jeszcze raz wybierac napewno nie zainwestuje w 3d.
Tyle mam do powiedzenia panowie mądrale co na wystawie widzieli pokazowy model.

38 ODPOW. 38
profile.country.pl_PL.title
minnor666
Początkujący

No tak, Zawieszony na ścianie, podłączony...i nawet gra :D ,
Wrażenia.... można powiedzieć rewelacja, ale jest kilka drobiazgów..np. w poprzednim TV Philips 46" nie było odbicia światła w ekranie...tutaj Sony się nie popisało.
3D oczywiście jak ktoś już napisał wcześniej nie powala, trzeba poczekać na przekazy programów w 3D, sam telewizor niewiele może zdziałać.
Instrukcja bardzo skąpa, ale jest zainstalowana w odbiorniku więc da się żyć.
Prezentuje się wspaniale na ścianie, odbiór kanałów HD rewelacyjny, chyba lepszy niż w poprzednim, pomimo że tamten też był Full HD.
Czujnik obecności fajny bajer, ale nie można ustawiać na max bo trochę denerwuje.
W sumie udany model, zobaczymy tylko jak z niezawodnością... :c18

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

No to extra :D ! Z odbiciem światła niestety tak jest. Takie pokrycie panelu ma swoje minusy, ale ma również plusy. Obraz ma lepsze właściwości, wygląda ładnie - ale widać odbicie.

minnor666 napisał(a):

3D oczywiście jak ktoś już napisał wcześniej nie powala, trzeba poczekać na przekazy programów w 3D, sam telewizor niewiele może zdziałać.


Efekty 3D też sporo zależą od materiału 3D. Nie ma jeszcze tego za dużo, ale jest coraz lepiej. Nawet platformy telewizyjne zaczynają puszczać 3D. W Polsce jeszcze jest mało płyt, ale na stronie Blu-ray.com jest już 49 tytułów :D (link do strony http://www.blu-ray.com/movies/search.ph ... ion=search

minnor666 napisał(a):

Czujnik obecności fajny bajer, ale nie można ustawiać na max bo trochę denerwuje.


A co dokładnie denerwuje?

profile.country.pl_PL.title
minnor666
Początkujący

np. to że jak jest ustawiony na max....odwrócisz sie na chwilę plecami do ekranu i wyłącza się ..tzn tylko ekran fonia jest dalej...albo jak siedzisz nie na wprost TV i przestaniesz sie ruszac, to tez co chwile gasnie ekran..... :) no i z bardzo bliska nie pooglądasz ....nie da się...też zgaśnie ekran :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
minnor666
Początkujący

Dzięki za linka...znalazłem też w Polsce sklep..i zamówiłem 2 płytki z filmami w 3D
zobacze co to warte :c8
http://bluedvd.pl/c/pl/54/1/1/0/long/bl ... Dgod4BD3oQ

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Na szczęście jest regulacja intensywności czujnika. Sam nie sprawdzałem tego na maksymalnej wartości. Ciekawy jestem ile miesięcznie (pewnie bardziej rocznie) można zaoszczędzić na tej funkcji. Mi często zdarza się wstawać od telewizora, więc pewnie różnica byłaby widoczna.
A jakie płytki zamówiłeś?

profile.country.pl_PL.title
minnor666
Początkujący

Zimny napisał(a):

Na szczęście jest regulacja intensywności czujnika. Sam nie sprawdzałem tego na maksymalnej wartości. Ciekawy jestem ile miesięcznie (pewnie bardziej rocznie) można zaoszczędzić na tej funkcji. Mi często zdarza się wstawać od telewizora, więc pewnie różnica byłaby widoczna.
A jakie płytki zamówiłeś?


Nie mam pojęcia ile to jest oszczędności w roku, coś tam na pewno, o ile matryca przy ponownym rozjaśnieniu nie pobiera dużo więcej energii jak normalnie... :c18
zamówilem "Dinosaurs Alive!" i bajkę "Piorun"
Tylko nie wiem czy można to już bez problemów odtwarzać w zestawie który mam, bo słyszałem że trzeba coś tam zrobić z oprogramowaniem.
Mam kino domowe Sony BDV-E970W.
Wiesz coś na ten temat?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Matryca chyba nie wyłącza się całkowicie - jedynie wygasza. Jaka jest dokładnie różnica - nie wiem.

minnor666 napisał(a):

zamówilem "Dinosaurs Alive!" i bajkę "Piorun"


Pierwszego tytułu nie znam, ale "Piorun" jest podobno dobry. Już od kilka osób mi to mówiło.

minnor666 napisał(a):

Tylko nie wiem czy można to już bez problemów odtwarzać w zestawie który mam, bo słyszałem że trzeba coś tam zrobić z oprogramowaniem.
Mam kino domowe Sony BDV-E970W.
Wiesz coś na ten temat?


Tak, musisz zaktualizować oprogramowanie. Więcej informacji masz pod tym linkiem:
http://support.sony-europe.com/tvhc/dow ... =BDV-E970W

profile.country.pl_PL.title
minnor666
Początkujący

Dzięki nie wiem czy dam rade to sam zrobić...zaraz próbuję
To coś o dinozaurach, kupiłem tylko żeby zobaczyć efekty :D nawet nie ma na tym polskiej wersji językowej

profile.country.pl_PL.title
minnor666
Początkujący

Już po ....nawet łatwo poszło.
Obejrzałem próbkę jednego filmu nagranego w 3D....i................... :thumbsup: REWELACJA!!!!!
Jak w kinie, przednia zabawa...jak tyranosaurus rex szczerzy zęby tuż przed oczami.
Mogę więc już podsumować...sprzęt godny uwagi...trochę drogi ale wszystko co dobre to
kosztuje.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Teraz tylko czekać na więcej płyt 3D i oczywiście na bardziej różnorodne rodzaje filmów, koncerty i sport 3D w telewizji :D