anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL 55HX920 i Formaty 3D

profile.country.pl_PL.title
AdamNI
Początkujący

KDL 55HX920 i Formaty 3D

Witam,

ostatnimi czasami pojawiają się materiały wideo coraz większej gamie formatów, niestety nigdzie na stronie nie mogę znaleźć jakie formaty są obsługiwane przez model 55HX920, może ktoś z was rozjaśni sprawę?


Osobiście udało mi się sprawdzić materiały:

  • 3D SBS (Side by Side)
  • 3D OU (Over Under)


Są to niestety materiały tracące jakość HD, interesuje mnie format FHD3D (Full High Definition 3D ) jako materiały loss less, komuś udało się to uruchomić na wspomnianym telewizorze?


Uprzedze kilka faktów:

  • wymagany kabel HDMI 1.4
  • wymagany nadajnik hdmi 1.4
  • odtwarzać 1.4(model 55hx920 posiada odpowiednie złącze)


Pozdrawiam

Tagi (3)
3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.


Podstawową sprawą jest to, z czego chcesz odtwarzać te materiały ? Z portu USB w telewizorze dużo nie odtworzysz ( niestety nie jest to najmocniejsza strona TV od Sony), a jeśli chodzi o inne urządzenia, to tam przy nich powinieneś szukać informacji czy odtwarza dany materiał.

profile.country.pl_PL.title
AdamNI
Początkujący

Faktycznie zapisałem napisać czym jest źródło sygnału, jest nim zewnętrzy odtwarzać podłączony po hdmi.

Testowałem to na Sone Vaio SVS1511T9E








profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

W takim razie najważniejsze będą najnowsze kodeki i odpowiedni odtwarzacz tak aby telewizor wykrył sygnał 3D - myślę że sprawdzi się Stereoscopic Player. Dodatkowo przy takim połączeniu ważne będzie aby telewizor był ustawiony jako główny monitor.