anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL32L4000 czy jest przygotowany pod hd ready ?

profile.country.pl_PL.title
gregorian12
Początkujący

KDL32L4000 czy jest przygotowany pod hd ready ?

jak w temacie wyżej

5 ODPOW. 5
oldguest
Początkujący

Każdy telewizor Sony już od co najmniej 2 lat jest przygotowany na przyjmowanie i wyświetlanie sygnału 1080i czy 720p więc odpowiedz brzmi TAK.

profile.country.pl_PL.title
gregorian12
Początkujący

wyczytałem w instrukcji coś o kopiowaniu :Do wykorzystania złącza HDMI niezbędny jest telewizor zapewniający ochronę praw autorskich (HDCP).czy mój telewizor zapewnia ochronę praw autorskich hdcp?

oldguest
Początkujący

Oczywiście KDL32L4000 ma HDCP co ciekawe telewizory Sony miały najmniej problemów z tą technologią (problem z dekoderami telewizji N)

olciaa6
Początkujący

Witam, mam pytanie co do tego modelu. Żona wygrała w pracy ten model w październiku 2008r trafił do domu 3.10 pod koniec października telewizor sam się wyłącza, brak obrazu ale dźwięk jest. Do stycznia czekaliśmy na gwarancje z firmy żony ale to już pominę. Zareklamowałem telewizor powiedziałem co jest nie tak, zabrali po kilku dniach przywieźli stwierdzając, że naprawiony. Dokładnie 3 dni chodził i znów to samo. To znów zadzwoniłem do serwisu i zabrali, zadzwonili po co znów daje telewizor skoro jest dobry. Odwieźli. Działał 3 dni i znów. Co mam zrobić z tym problemem. Nagrałem tą usterkę na kamerę i mam zamiar im pokazać.
Proszę o pomoc.

scarface-----
Początkujący

Skontaktuj się z działem obsługi klienta Sony, przedstaw dokładnie problem (dwukrotnie w serwisie) i poproś by ostatecznie załatwić twoją sprawę. Z drugiej strony bardzo często opisywane zjawisko złośliwości przedmiotów martwych. Ja jest w serwisie to chodzi, jak w domu to się psuje jak tylko ekipa wyjdzie (ale najczęściej zdąży już odjechać). Ja mam tak często z autkiem - jak jadę coś mi stuka a w serwisie cichutko i zastanawiają się o czym mówię :D