anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Który wybrać- Sony KDL-40W4220 a KDL-40W4000

bascik1
Początkujący

Który wybrać- Sony KDL-40W4220 a KDL-40W4000

Mam pytanie czym różnią sie te 2 modele tv KDL-40W4220 a KDL40W4000 .Dziękuję!

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
kaemesio
Początkujący

W4000 od W4210 różni się tylko kolorem głośnika i okolic. Myślę, że W4220 też ma po prostu inne kolory.

hipolit-----
Początkujący

a czy w4230 tez tylko sie rózni kolorem dzis w sklepie doradzono mi ten model bo jest 1000zł tańszy niz w4500 oczywiscie nie ma 100hz ale podobno i tak tego nie zauwaze co myslicie o takiej opini

profile.country.pl_PL.title
pop665
Początkujący

ojojoj i tutaj sprzedający wprowadził pana w ogromny błąd. Motionflow 100hz jest bardzo zauważalne. jeżeli pan nie wierzy wystarczy poprosić sprzedawce o włączenie demonstracji (sklepy posiadają takie małe pilociki BRAVIA które to umożliwiają). mogę Panu zagwarantować że różnica jest zauważalna i to nie tylko przy sporcie czy filmach akcji. A z oznaczeniem w4220 i w4230 się nie spotkałem.

profile.country.pl_PL.title
ruti-----
Początkujący

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Miałem okazje oglądać film na tych samych odbiornikach z włączonym i wyłączonym Motionflow 100hz i jest to ogromna różnica w płynności obrazu.

nagdob
Początkujący

ruti napisał(a):

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Miałem okazje oglądać film na tych samych odbiornikach z włączonym i wyłączonym Motionflow 100hz i jest to ogromna różnica w płynności obrazu.



Ciekawe na jakim filmie SD czy HD!?. Bzdury piszesz.

scarface-----
Początkujący

Motionflow jest użyteczną technologią i widocznie poprawia jakość obrazu zarówno przy HD jak i SD. Oczywiście w sklepie doświadczymy tego efektu w pełnym HD :) . Ja generalnie polecałbym serie Z z Motionflow 200 :D , ale seria W też jest godna polecenia.

meduza88
Początkujący

ja tez nie zauwazylem roznicy a ogladalem mecz i telewizory staly obok siebie

oldguest
Początkujący

Może MotionFlow było wyłaczone?? Różnica jest zauważalna przy szybszych ruchach kamerą i to widzi każdy jeśli się pokaże na co zwrócić uwagę.

profile.country.pl_PL.title
ruti-----
Początkujący

nagdob napisał(a):

ruti napisał(a):

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Miałem okazje oglądać film na tych samych odbiornikach z włączonym i wyłączonym Motionflow 100hz i jest to ogromna różnica w płynności obrazu.



Ciekawe na jakim filmie SD czy HD!?. Bzdury piszesz.



Na wyłączonym odbiorniku widziałem różnice!!!!!!
Drogi nagdob zanim ocenisz czyjąś wypowiedź zastanów się 100 razy później pisz.... Dla jednych nie ma różnicy w jakości obrazu oglądając film na blu-ray'u a dla innych jest. Widocznie przy Motionflow nie zauważyłeś różnicy ale to nie powód by wszyscy mieli podzielać Twoje zdanie.
Życzę Tobie i całymu forum szczęśliwego nowego roku;)
pozdrawiam