anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Okulary BR100, czy nowe BR250?

franko-----
Początkujący

Okulary BR100, czy nowe BR250?

Dzień dobry forumowicze :c37 Potrzebna mi pomoc w kwestii doboru okularów trójwymiarowych. Zastanawiam się czy lepiej kupić okulary BR100, czy nowe BR250? Co bardziej opłaca się w tym momencie i dlaczego? Proszę o konkretne argumenty, pozdrawiam

Edytowano 06.05.2011
Sprecyzowałem tytuł tematu.
Zimny.

18 ODPOW. 18
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Starsze są na dobrym poziomie i nie ma co na nie narzekać. A nowe... są jeszcze lepsze. Przede wszystkim szybkie ładowanie jest wg mnie wyjątkową wygodą.

franko-----
Początkujący

Tylko szybsze ładowanie różni te dwa modele? A dużo szybciej BR250 się ładują od swoich poprzedników?

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

BR100 się nie ładują, ponieważ działają na baterii CR2032.
BR250 posiadają wbudowany aku- 3min ładowania to bodajże 90min grania (piszę z głowy bo akurat nie mam ich pod ręką). Inaczej wykonany nosek, oraz zauszniki - bardziej miękkie i elastyczne. Chyba trochę wygodniejsze.

profile.country.pl_PL.title
romanpawlowski
Poszukiwacz

A czy jakośc obrazu jest taka sama czy może trochę się różni???

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

:smileyredface: tego akurat nie sprawdzałem, ale czy jakaś różnica będzie?
Raczej nie, bo TV się nie zmienia. Zresztą do laptopa F21 są dołączane BR100 i koledzy widzą poprawę (ja jakoś tak dziwnie mam, że i na TV widzę stabilny obraz) tylko że matryca w laptopie ma wyższa częstotliwość.

franko-----
Początkujący

Podobno w modelach tv z tego roku piszą, że preferowane są do nich te nowe okulary BR250 więc może jednak przekłada się to na jakość obrazu, tym bardziej, że pewnie są nieco nowocześniejsze.

profile.country.pl_PL.title
sieka90
Początkujący

sekwencjonowanie klatek w 3D jest nadal takie same, wątpię żeby czymś więcej się różniły niż wbudowanym akumulatorem, wagą i stylizacją.

franko-----
Początkujący

sieka90 napisał(a):

wątpię żeby czymś więcej się różniły niż wbudowanym akumulatorem, wagą i stylizacją.

Czyli dalej pozostaje pytanie, czy w takim razie opłaca się inwestować w te nowsze. Co prawda wbudowany akumulator jest pewnie dużym udogodnieniem, ale sam już nie wiem...

profile.country.pl_PL.title
sieka90
Początkujący

wiesz jak leżą na Twojej głowie wersja okularów z tamtego roku? Poczekaj trochę, przymierz i wtedy zadecydujesz 😃

Pozdro!