anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pliki MP4 z serwera DLNA...

stelek
Początkujący

Pliki MP4 z serwera DLNA...

Witam,
Miałem już dość tego, że mój telewizor nie znajduje żadnych teledysków na YouTube (brak Vevo), więc postanowiłem, że po prostu ściągnę sobie wszystkie interesujące mnie teledyski i udostępnie je z PS3 Media Servera. Tak też zrobiłem... Co więcej - udało się je ściągnąć od razu w formacie MP4, który mój telewizor powinien odtwarzać. Ale niestety nie odtwarza...

Próba odtworzenia pliku MP4 z YouTube przez serwer DLNA kończy się... niczym. Czarny ekran i nic więcej. Próbowałem go więc konwertować - zmieniłem dźwięk z AAC na AC3, itp. Ale nic nie pomogło... Nie umiem ustalić, co muszę zrobić z tymi plikami MP4, żeby zaczęły się odtwarzać. Czy komuś może udała się podobna sztuczka? Czy ktoś zna specyfikację plików MP4 odtwarzanych przez EX720?

Transcoding w PS3 Media Serverze mam wyłączony. Chciałbym, żeby pliki były na dysku w formacie akceptowalnym przez telewizor. Żeby było śmieszniej, to ten sam plik nagrany na dysk USB odtwarza się na telewizorze prawidłowo po podłączeniu tegoż dysku. Wygląda więc na to, że telewizor ma problem z plikami tylko w sytuacji, gdy otrzymuje je z serwera DLNA. Czy można coś z tym zrobić?

1 ODPOWIEDŹ 1
stelek
Początkujący

Po godzinach eksperymentowania doszedłem do tego:
- żaden plik MP4 nie działa przez DLNA
- pliki MP4 (np. te z YouTube) działają po DLNA po przepakowaniu ich do M2TS programem TsMuxer
- pliki przepakowane do M2TS innymi programami (np. FFMpeg) nadal nie działają
- niektóre pliki MP4 (mam trochę ze źródeł innych niż YouTube) nie dają się przepakować do M2TS TsMuxerem - tych plików nadal nie mogę oglądać na telewizorze

Tak więc nadal nie wszystko działa, ale przynajmniej jestem w stanie - po małej konwersji - oglądać pliki z Vevo na telewizorze. :c20

Ale i tak szkoda tylko, że w PS3 dało się jakoś zaimplementować obsługę MP4 po DLNA, a w telewizorze już z jakiegoś powodu nie...