anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PROBLEM Z KDL-46HX820

profile.country.PL.title
lenka2009
Nowicjusz

PROBLEM Z KDL-46HX820

Witam wszystkich ostatnio stałem sie * szczęśliwym* posiadaczem TV KDL-46HX820 , dodam ,że długo myślałem nad samsungiem model ue46-es6800 , decyzja zakupu soniacza była spowodowana wyglądem moim zdaniem lepszym kontrastem i jeszcze jedno , mam juz dwa tv samsunga w domu i postanowiłem troche odmienic moje mieszkanie i przyzwyczajenia do firmy samsung i tu zaczne pisac o problemach moich przyznam że posiadam go zaledwie 4 dni ale mam juz go dosyc ,prosze wszyskich o pomoc i wyjasnienia czy ten tv ma możliwość czytania filmów z pendrive lub dysków twardych jak to robić

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
Jest możliwość odtwarzania z USB, ale :
- Pamięć USB musi być w którymś z tych systemów plików FAT16/FAT32/exFat.
- Odtwarzane formaty to :
Możliwe jest odtwarzanie następujących formatów plików wideo z urządzenia USB:
- AVCHD (pliki z rozszerzeniem „.mts” lub „.m2ts”)
- MP4 (AVC) (pliki z rozszerzeniem „.mp4”)
- MP4 (MPEG4) (pliki z rozszerzeniem „.mp4”)
- MPEG1 (pliki z rozszerzeniem „.mpg”)
- MPEG2 (pliki z rozszerzeniem „.mpg”)
- DivX (pliki z rozszerzeniem „.divx” lub „.avi”)
- WMV (pliki z rozszerzeniem „.wmv” lub „.asf”)

Przy niektórych plikach odtwarzanie może nie być możliwe nawet przy obsługiwanych formatach.
http://pdf.crse.com/manuals/iManuals/pol/HX82x/nt_usb_europe.html


Przeczytaj to co napisałem tutaj :)
https://forum.sony.pl/viewtopic.php?f=222&t=12916

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Proponuję również zapoznać się z ustawieniami obrazu. Znajdziesz je pod tym linkiem:
https://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=209&t=12362

Jak wrażenia z HX820?

profile.country.PL.title
lenka2009
Nowicjusz

Dziękuje bardzo będe walczył o wynikach napisze.

profile.country.PL.title
lenka2009
Nowicjusz

Witam przyzwyczajony jestem do samsunga cały czs poznaje nowinki jakie posiada soniacz duzo pomogły nadeslane ustawienia mam nadzieje że dostosuje ustawienia do swoich potrzeb i uporam sie z problemem ogladania filmow z pamieci flash pozdrawiam wszystkich miłośnikow soniacza o wynikach napisze na forum

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Te modele BRAVIA nie są tak przyjazne filmom z USB. Za to nadrabiają innymi zaletami. Ja rozwiązałem oglądanie filmów za poprzez DLNA i alternatywnie odtwarzacz multimedialny SMP-N100 - który czytał wszystko co mu dałem. Samo DLNA jest fajną opcją. Komputer i telewizor muszą być w jednej sieci (podłączone do routera przewodowo lub bezprzewodowo), pozostawiasz komputer włączony i z poziomu telewizora i pilota chodzisz po dysku i odtwarzasz filmy itp. Jedynie potrzeba zainstalować serwer multimediów na komputerze. Ja korzystam z PS3 Media Serwer. Wszystko działa płynnie, również filmy HD.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Zgadzam się z Zimnym, że DLNA jest świetną opcją. Z jednej strony zyskujesz duży wybór materiałów zgromadzonych na dysku, z drugiej strony tracisz zbędne okablowanie przy podłączeniu TV i PC bezprzewodowo. Działa na prawdę płynnie i nie jest to skomplikowane jakby się mogło wydawać na początku. Polecam zagłębić się w lekturę:
Wild Media Serwer
PS3 Media Serwer
Rzecz jasna nie będzie w drugim przypadku musiał zakupić konsoli PS3 - to tylko myląca nazwa aplikacji. Choć z drugiej strony :c20, takie PS3 też przydatna rzecz :c34.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

stubb napisał(a):

Rzecz jasna nie będzie w drugim przypadku musiał zakupić konsoli PS3 - to tylko myląca nazwa aplikacji. Choć z drugiej strony :c20, takie PS3 też przydatna rzecz :c34.


Fakt, nazwa myląca :D Ale działa z większością telewizorów BRAVIA i jest darmowy :smileythumbsup:

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Podobno wyszła aktualizacja PS3 Media Serwer. Szkoda, że obudziłem się w poniedziałek i nie miałem czasu pobawić się w weekend. Testował ktoś z Was już nową wersję?
WERSJA 1.60.0

Pozdrawiam Stubb
profile.country.PL.title
lenka2009
Nowicjusz

ZIMNY kolejna osoba wisi Tobie browara opanowałem DLNA poprzez PS3 Media Serwer wszystko smiga na setke pozdrawiam :nauseated_face: