anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Promocja z prezentem

profile.country.pl_PL.title
PieN-----
Poszukiwacz

Promocja z prezentem

Witam. Kupiłem telewizor Sony KDL-40EX720 i przysługuje mi promocja i tutaj mam zapytanie.
Trzeba wysłać oryginalny dowód wpłaty ,ale z tego co wyczytałem to nie podejmują odpowiedzialności za niego. Paragon lub faktura jest również jedynym dowodem na gwarancje telewizora. Czy w sklepie wydrukują jeszcze jedną fakturę żeby można było wysłać ?
Może ktoś z was wysyłał i ma jakieś obeznanie w tym.
Pozdrawiam ;)

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Sklep ma możliwość wystawienia duplikatu więc było by to najlepsze rozwiązanie. Jeśli nie będą na tyle uprzejmi to na wszelki wypadek zrób sobie kserokopię wysyłanego dowodu zakupu.

MARCUS68-----
Początkujący

Tak tylko,żeby skorzystać z naprawy gwarancyjnej trzeba okazać oryginał faktury lub paragonu.Mam juz w tej mierze pewne doświadczenie.Tak więc dziwi fakt,że trzeba wysyłać oryginał a nie kopię i czy warto ryzykować aby dostać prezent tymbardziej,że list wysyłamy do Francji?

profile.country.pl_PL.title
PieN-----
Poszukiwacz

Już trochę popytałem w sklepie i wydrukują duplikat gwarancji. Jeżeli nie prześlą karty z Francji to można starać się o nowy telewizor , ponieważ zgubili dowód wpłaty. Poza tym wszystko jest w bazie danych :)