anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Słuchawki Stereo Wireless Headset + Bravia

profile.country.pl_PL.title
dmn-----
Początkujący

Słuchawki Stereo Wireless Headset + Bravia

Witam,
czy ktoś jest zorientowany czy bezprzewodowy headset stereo (z nadajnikiem bluetooth podpinanym pod USB) dedykowane do PS3 można jakoś podłączyć do TV Bravia (dokladniej KDL EX500) lub do kina domowego BDV-380?

zarówno konsola jak i wszelakie komputery jakie miałem dostepne pod ręką wykrywają headset, natomiast ww. TV i wzmiacniacz kina nie wykrywają w swoich gniazdach USB zadnego sprzetu... Czy trzeba pomóc ustawiając coś ręcznie, a może po prostu nie posiadają odpowiednich sterowników i pozostaje liczyć na litość Sony?

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Jeśli mam być szczery, to myślę, że telewizorom o odtwarzaczom, brakuje właśnie sterowników do obsługi tego urządzenia.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nie wiem czy tutaj litość Sony coś da.. Telewizor ma możliwość i współpracuje z określonymi urządzeniami po USB. Na tym wyjściu ma możliwość komunikowania się z dyskami (odtwarzanie), komunikacja sieciowa (adapter WiFi). Do podłączenia słuchawek potrzebne jest oprogramowanie i elektronika pozwalająca obsługę słuchawek, m.in. na wysyłanie dźwięku USB. Słuchawki są przeznaczone do PS3, nie do telewizorów. Nie liczyłbym na kompatybilność tv z Wireless Headset.