anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia 40 cali seria V4000 i PC

profile.country.pl_PL.title
Langixx
Początkujący

Sony Bravia 40 cali seria V4000 i PC

Telewizor podlaczylem do PC poprzez dvi-hdmi , ustawiona rozdzielczosc to 1920x1080 czyli full hd, obraz jest poobcinany i nie ostry, czcionki jakies dziwne. Jak ustawic telewizor? komputer? aby wszystko dzialalo ok, (stary LG32cale smigal pieknie na rozdzielczosc 1024x768). dziekuje za odp. pozdrawiam

6 ODPOW. 6
oldguest
Początkujący

W ustawieniach formatu obrazu w TV powinno być coś takiego jak "pokaż wszystkie piksele" z tego co pamiętam.

profile.country.pl_PL.title
Langixx
Początkujący

w moim tv nie ma takiej opcji ? albo nie potrafie znalezc, pozdrawiam

oldguest
Początkujący

Ustawienia -> Ustawienia -> Ustawienia ekranu -> Pole wyświetlania -> Wszystkie piksele

profile.country.pl_PL.title
Langixx
Początkujący

Znalazlem opcje wszystko dziala ok piekna rozdzielczosc, mam jeszcze maly malo istotny ale jednak problemik, gdy komputer jest "na pulpicie" bez ruchu, po kilku sekundach ekran zaczyna sie sciemniac cos jakby tryb oszczednosci energii, mozna to jakos ominac?

piotr80
Początkujący

jasne
na viście jest tak
w ustawieniach pulpitu prawym i tam persjonalizuj później wygaszacz ekranu i tam ustawiasz brak :)

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

ja podłączałem PC do TV za pomocą zwykłego kabla od monitora i było elegancko jeżeli chodzi o windows'a problemy miałem za to z grami np. GTA IV lub NFS tu po prostu obraz znikał. Czy ktoś miał taki problem? Może to kwestia rozdzielczości ale nie sądzę bo miałem ustawioną grę GTA na 800:600.