anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY BRAVIA 40"LCD EX710 nie czyta plików MKV

profile.country.pl_PL.title
mati68r
Poszukiwacz

SONY BRAVIA 40"LCD EX710 nie czyta plików MKV

Witam jestem nowym użytkownikiem tego modelu SONY BRAVIA 40"LCD EX710 wszystko jest ok tylko mam problem z odtwarzaniem plików w formacie MKV z urządzenia magazynującego USB pozostałe pliki czyta może ktoś wie jak rozwiązać ten problem.Posiadam również odtwarzacz Sony BLU-RAY BDB S370 który pod USB też mi tego nie odtwarza a z telewizora jestem bardzo zadowolony chociaż dopiero mam go 5 dni wcześniej też LCD SONY BRAVIA 32"P2800K postawiłem na markę i prestiż jak narazie od wielu lat nie zawiodłem się na tej firmie :c4

3 ODPOW. 3
Ravi-----
Początkujący

Sam telewizor przez USB odtwarza z bardziej popularnych formatów tylko divxy, na mkv nie masz niestety co liczyć, co do odtwarzacza blu rau s370 to dziwne, inne pliki mkv chodzą na nim bez problemu i tylko z tym jednym masz problem czy ogólnie nie czyta filmów w tym formacie?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Telewizorek po USB czyta filmy w formatach AVC / AVCHD / DivX / MPEG4. A pliki o które pytasz powinien odtwarzać Blu ray...

profile.country.pl_PL.title
mati68r
Poszukiwacz

dokładnie blu-ray czyta te formaty i nawet jest lepsze dojście do portu USB bo z przodu a tv ma z boku,jak wisi na ścianie tak jak u mnie to wpinanie pendrive jest nieporęczneTeraz wszystko puszczam przez odtwarzacz i jest ok :thumbsup: