anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony40v4240

profile.country.pl_PL.title
Rimowals
Początkujący

sony40v4240

Napotkałem telewizor Sony 40V4240. Nie znalazłem żadnej oceny użytkowników, nie znalazłem też takiego telewizora wśród wyrobów Sony. Może Państwo coś na ten temat mi powiecie?

4 ODPOW. 4
oldguest
Początkujący

To jest ten sam model co KDL-40V4000 tylko ma trochę inny kolor obudowy, jeśli nie stoją obok siebie ciężko je rozróżnić. A jeśli chodzi o telewizor warto rozważyć dopłatę do modelu KDL40W4000 (KDL40W42XX) bo będzie miał już USB do oglądania zdjęć, dekoder MPEG4 oraz lepszy obraz.

profile.country.pl_PL.title
Rimowals
Początkujący

Serdecznie dziękuję. Jeszcze jedno pytanie ; czy można znależć 40 cali z bluetooth? Sony oczywiście :grin:

oldguest
Początkujący

Z BT w celu?? Przesłania do telewizora dźwięku z np. telefonu lub laptopa?? Jeśli tak to telewizory mają DM-Port (np. W4500, Z4000) i tam można dokupić przystawkę z BT będzie wtedy można transferować dźwięk do TV przez BT.

Te TV mają także DLNA czyli można je wpiąć kablem do sieci LAN w domu i udostępnić np. na VAIO muzykę i/lub zdjęcia za pomocą pilota można wtedy te rzeczy przeglądać na TV.

profile.country.pl_PL.title
Rimowals
Początkujący

Wszystkim dziękuję. Najtrudniej się na coś zdecydować tym bardziej, że moje Panie co chwilę cosik wymyślają i jeszcze to ma być ładne. Dziękuję.