anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tv sony nie widzi xboxa (hdmi)

profile.country.en_GB.title
bladykris
Początkujący

Tv sony nie widzi xboxa (hdmi)

Witam, mam problem z xboxem, mianowicie podlaczylem go kablem hdmi do tv (sony bravia 40w5800) i tv nie widzi obrazu, sprawdzalem konsole pod innym tv (tevion) i wszystko smiga. Nie mam opcji sprawdzenia kablem component av gdyz nie posiadam owego, a wiec sprawdzalem kabel hdmi, jest w 100% sprawny, wejscie hdmi w tv tez, podlaczalem laptopa pod to samo wejscie i tym samym kablem i nie ma problemu, dziala. Sprawdzalem 4 porty hdmi w tv i pod kazdym nie ma obrazu ani dzwieku, ale tylko przy xboxie, podlaczam laptopa i wszystko gra. Podlaczylem xboxa do starego tv pod hdmi (tevion ) i xbox tez dziala, zmienilem tam w konsoli ustawienia wyswietlania na optymalne i podlaczylem do tv sony i tez nic, probowalem tez 720p i tez nic, kabel sprawny,konsola tez, wyjscie hdmi z xboxa chyba tez skoro chodzi pod innym tv, wejscia w tv hdmi tez, takze nie wiem o co chodzi... moze trzeba w tv(sony) cos ustawic.. tylko co? ma ktos jakies pomysly? z gory bardzo dziekuje, pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Jedyne co przychodzi mi do głowy to pogrzebanie w ustawieniach HDMI w TV oraz sprawdzenie ustawień w Xboxie. Wyeliminowałeś wszystkie możliwe przypadłości związane z uszkodzeniem kabla, uszkodzeniem portu HDMI w TV itd.

Niestety nie mam możliwości sprawdzenia jak to dokładnie wygląda w W5800 więc podeślę jedynie nakierowanie gdzie powinieneś szukać.

ScreenShot004.jpg


Options odnosi się do przycisku na pilocie oczywiście :smileywink:.

Pozdrawiam Stubb