anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wskaznik czuwania

Nika------
Początkujący

wskaznik czuwania

Witam,
chcialam zapytac czy to normalne, ze wskaznik czuwania przy wlaczaniu telewizora (Sony Bravia KDL-32L4000) zanim zapali sie na stale na zielono, mruga przez pare sekund, tak jakby nie mogl zaskoczyc?
Mam wrazenie, ze to jakas nieprawidlowosc, ze TV powinien sie wlaczac natychmiast po nacisieciu przycisku z pilota, ale chcialam sie upewnic, zanim pojde to reklamowac.
Bylabym wdzieczna za jakakolwiek pomoc!
Milego dnia wszystkim!
Nika

5 ODPOW. 5
profile.country.GB.title
JKW600
Nowicjusz

Nika napisał(a):

Witam,
chcialam zapytac czy to normalne, ze wskaznik czuwania przy wlaczaniu telewizora (Sony Bravia KDL-32L4000) zanim zapali sie na stale na zielono, mruga przez pare sekund, tak jakby nie mogl zaskoczyc?
Mam wrazenie, ze to jakas nieprawidlowosc, ze TV powinien sie wlaczac natychmiast po nacisieciu przycisku z pilota, ale chcialam sie upewnic, zanim pojde to reklamowac.
Bylabym wdzieczna za jakakolwiek pomoc!
Milego dnia wszystkim!
Nika



Nika, pytałaś serwis Sony ? Czy coś odpowiedzieli ?

Nika------
Początkujący

Hej,
dzieki za zainteresowanie! Nie pytalam, bo mam ten telewizor dopiero od 2 dni, ale chyba jest cos uszkodzone, bo wlasnie chcialam go zalaczyc i nie "zaskoczyl". Odlaczylam i ponownie wlaczylam wiec kabel z gniazdka i znow dopiero po 7 mrugnieciach sie wlaczyl. Nie mam pojecia czy to tak ma byc, czy nie, ale chyba musze zwrocic ten TV do Media Markt. Tylo jak znam zycie, to jak beda chcieli to sprawdzic, to akurat wszystko bedzie w porzadku.....

Milego popoludnia!
Nika

profile.country.GB.title
JKW600
Nowicjusz

Dzięki za info.

oldguest
Początkujący

U nas w salonie po wyłączeniu na głównym wyłączniku z góry TV i ponownym włączeniu dioda mruga kilka razy i faktycznie jest mała zwłoka (kilka sec) zanim się TV włączy (wyższe modele się szybciej włączają) Więc ten model tak ma.

Nika------
Początkujący

Bardzo dziekuje za info. Jednak przestal sie w ogole wlaczac, wiec go dzis wymienilam na taki sam model, ale mam nadzieje, ze wolny od wad! ;)

Milego dnia! Ide znow ustawiac programy (nienawidze tego :cry:
Nika