anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Amplitunery SONY

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

Amplitunery SONY

Witam wszystkich :c20 wczoraj tak z ciekawości i może troszkę z nudów hehe wzeszedłem na forum dotyczące sprzętu audio, co mnie zaciekawiło i zdziwiło to to dlaczego wszyscy po obrażali się na amplitunery od sony? często w tych postach pojawiały się teksty tego typu "nie kupuj sony kup lepiej coś innego" , "może i dobry ten amplituner ale to i tak tylko sony" nie wiem co tym ludziom zrobiła ta firma chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat co wy o tym sadzicie:)

11 ODPOW. 11
profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

efektem ciaglych jeszcze strat jest wlasnie ex wladza pedzia Howarda.jmam zamiar nabyc sony kdl46 lub 55 hx850.jezeli sony bedzie dalej produkowac takie telewizory jak wyzej wymieniony to musza zarabiac.bardzo dobry telewizor

spolDon1fhkbr
Początkujący

pieniazek napisał(a):

zapsc byla w 2009 -2010



Sorry, ale zapaści wtedy nie widziałem (może finansowo na koniec końcu wyszło na minus, ale na pewno produkty były dopracowane i porządne!). Moim zdaniem wtedy względem konkurencji były lepsze telewizory jak teraz. Teraz za bardzo się nie wyróżniają (czysty aftermarket)... A jeśli mam być szczery to taki model jak W2000 (do dzisiaj ma bardzo dobry obraz i postawisz koło niego jakiegoś EX720 i za bardzo nie poznasz który lepszy...
A EX500 to po za obudową która się rysowała od samego patrzenia był jednym z najlepszych telewizorów w stosunku do ceny, potem było tylko gorzej specyfikacja na stronie rosła w oczach, a jakość już nie bardzo, żeby nie powiedzieć że było gorzej bo ciężko było trafić telewizor który nie miał żadnego cloudingu. Zaczęło się to gdzieś koło serii 5500 kiedy to zaczęto wybierać np. tańsze podświetlanie na rzecz niby lepszych funkcji obróbki obrazu i lepszej ceny. Potem było gorzej zarżnęli zwykłe podświetlanie na rzecz lansowanych przez Samsunga LED-ów itd itp. Chyba, że mówisz o samych funkcjach multimedialnych, a nie samej jakości czy jakości wykonania... W każdym razie jeśli chodzi o funkcje multimedialne to i tak zawsze byli i są w tyle... Mówię o samych telewizorach... Tak jak to widzę.

Ale widać po tym, że samusung miał rację dobra specyfikacji lepiej sprzeda telewizor niż jego dobry obraz.