anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDP-s185 brak ipla

watzek
Początkujący

BDP-s185 brak ipla

Neostrada 20Mb ,router adsl dgn3500 plus repeater wn2000rpt
na telewizorze kdl40ex520 cały serwis internetowy a w bdp-s185 prawie cały oprócz IPLA.
Chyba jest tak po ostatniej aktualizacj firmware w blue-ray'u.
Czy ktoś ma tak samo?
Watzek
P.S-po próbie otworzenia wyswietla -komunikat sieć nie działa

31 ODPOW. 31
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne, tak jak napisał Stubb, oraz odświeżyć zawartość internetową - po aktualizacji powinno to się się robić.



stubb napisał(a):

Tak, jak najbardziej. Neostrada, która jest usługą należącą do TP, posiada dynamiczne IP, które jest zmieniane za każdym podłączeniem użytkownika do kolejnej sesji usługi internetowej



Z tym to jest różnie w wypadku TP, sam o tym wiem z doświadczenia. O ile korzystamy z modemu ( np Speedtouch 330 ) przy każdym połączeniu z internetem mamy nowe ip ( zewnętrzne ), zaś korzystając z routera ( tam mam na liveboxie ) IP jest wewnętrzne i zmienia się z tego co pamiętam każdego dnia, a nie przy kolejnym połączeniu.

watzek
Początkujący

Dziekuję za pomoc.
Zrobiłem factory reset,restart sprzętu sieciowego,odtwarzacz wył.na 5min
-bez zmian -pojawia się na chwilę na dole ekranu pasek odtwarzacza i chowa się
w dol-i pojawia sie komunikat brak sieci.

watzek

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

O ile dobrze analizuję Twoje wpisy, to Twój BDV na chwilę obecną nie jest podłączony do internetu (ale mogę się mylić). Prosiłbym o potwierdzenie mojej teorii mądrzejszego Kolegi :).

Pozdrawiam Stubb
watzek
Początkujący

Witam!

Jest podłączony.Serwisy sieciowe dzialają.Ipla laduje stronę startową-lecz próba
odtworzenia jakiegokolwiek materiału powoduje pojawienie się na moment paska
odtwarzacza który po sekundzie chowa się w dół i pojawia się komunikat brak sieci.
pozostałe serwisy działają ok.

watzek

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

A czy próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne jak proponowaliśmy powyżej?
Wybierasz grupę ustawień, które mają być przywrócone do ustawień fabrycznych. W Twoim przypadku będą tu stawienia związane z internetem.

Trzymam kciuki za udaną operację.

Pozdrawiam Stubb
watzek
Początkujący

Witam!
Zrobiłem -też nie pomogło.

watzek

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Jedyne, co w takiej sytuacji (naprawiania na odległość) mogę Ci zaproponować to kontakt z SERWISEM TECHNICZNYM SONY. Serwis ten cieszy się dobrym zdaniem wśród użytkowników, więc powinni szybko załatwić sprawę, tak abyś był zadowolony.

Pozdrawiam Stubb
watzek
Początkujący

Witam!
Serwis myśli już 3-ci dzień.Podobny problem był chyba w Anglii z iPlayer.

watzek

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Daj znać jak przebiegła sprawa i czym było to spowodowane, bo powiem szczerze, że zaciekawiła mnie zagadka zniknięcia IPLAi z Twojego Blu-Raya

Pozdrawiam Stubb
watzek
Początkujący

Witam!
O ile dobrze interpretuję informacje z sieci o niedziałającym iPlayer to przyczyną był za mały bufor pamięci dla strumienia .

watzek