anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy jest sposob na NTFS dla BDP-S470

dan_ns
Początkujący

Czy jest sposob na NTFS dla BDP-S470

Witam :)

Chcialbym sie dowidziec, jak mozna odpalic nosnik na USB z systemem NTFS na odtwarzaczu BDP-S470?

Jak do tej pory, odtwarzacz czyta USB na FAT32 :(

Szukam jakiegokolwiek sposobu, zeby odtwarzacz odpalal pliki powyzej 4GB. Niezależnie od tego, co jest podlaczone pod USB

Jak narazie sprawdzalem na Pendrivie. Moze sa jakies dyski zewnetrze, ktore przekrocza 4GB na plikach, a odwarzacz bedzie to czytac? No nie wiem. Nie oplaca sie kupowac czegos i wyrzucac pieniedzy w bloto, jak nie odpali :(

Prosze o pomoc

22 ODPOW. 22
profile.country.pl_PL.title
kamil147
Początkujący

Dzięki za odpowiedź zobaczę sobie ten modele o których pisałeś. A jeszcze ostatnio trafiłem na model BDP S490 który to w opisie ma że odtwarza pliki z usb NTFS !!! Cenowo też jest bardzo przystępny (jak dla mnie) .


Co sądzicie o zakupie tego starszego modelu ??



profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Model z 2012 roku o symbolu BDP-S790 jest dla mnie ligą mistrzów ze względu na swoje możliwości. Upscalowanie do 4K (na prawdę widać różnicę w jakości obrazu), serwisy internetowe, moc obliczeniowa - ahhhh się rozmarzyłem. Niestety półka cenowa jest dość wysoka, bo to jest TOPowy model z 2012 roku.

S490 jest 2 półki niżej, bo nad nim masz jeszcze S590.

Wszystkie trzy modele radzą sobie z NTFS przez USB - reszt to już kwestia zasobności portfela.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
kamil147
Początkujący

kolejny raz dziękuję bardzo za przybliżenie mi modeli i to co potrafią wedłóg kogoś kto lepiej się na tym zna :)

Chciałbym skompletować jeszcze w tym roku jakiś ciekawy zestaw czyli Telewizor + bluray + zestaw kolumn z amplitunerem i te wiadomości bardzo mi się przydadzą !!