anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Discman - odtwarzacz CD Walkman

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Discman - odtwarzacz CD Walkman

Zwracam się do Was z takim pytaniem, gdzie będzie można jeszcze dostać jeden z tych sprzętów CD WALKMAN?

Najbardziej zależy mi na D-NE320. Wiem, że to dość oldshoolowy sprzęt, świadomie spodziewam się linczu i wyższości MP3 nad CD :c20 . Jednak niektóre rzeczy zostają w człowieku jak magia okrągłych płyt z moich czasów. A zależy mi na tym sprzęcie, gdyż można obsługiwać go z pilota a mojego starego CDplayera nie mogę odnaleźć po przeprowadzce :(.

Pozdrawiam Stubb
3 ODPOW. 3
profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

Produkt został już dawno wycofany ze sprzedaży więc będzie ciężko coś znaleźć.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Niestety pogodziłem się już z tym, że epoka płyt CD odeszła już do lamusa i teraz królem jest MP3-4 :c71.
Zastanawiam się, czy zamiast tego Discmana nie sprawić sobie jakiegoś nowego małego MP3. Opisywałeś ostatnio serię B170. Nie widziałem jej jeszcze w sklepach. Poczekam trochę i może coś się pojawi :c18 ? Tak samo jak czekam na Walkmana serii Z, o którego już pytałem na forum. Szkoda, że nie wypuścili go przed dniem kobiet - miałbym idealny prezent :c34 !

Pozdrawiam Stubb
profile.country.PL.title
lokator1
Poszukiwacz

kolego model 320 to tylko jeszcze na Allegro mozna upolowac o ile trafisz.Ale bez problemu mozna kupic model 240 i 241 ktore tez czytaja pliki mp3.Ale nie odczytuja znacznikow ID TAG-czyli tytulow pioesenek.Niemniej jednak w sklepach internetowych i=jeszcze idzie dostac Discmany Sony.Sa tam tez modele nizsze np 011 czy 021.Ale ja polecam 241s.A jak chcesz cos innego to na Allegro czesto kolekcjonerzy sprzedaja nowiutenkie swoje zbiory i nieuzywane.Mozna tam takze kupic nowiutenkiego walkmana na kasety-to taka ciekawostka.osobiscie nie uwazam wyzszosci mp3 nad CD.Sam uzywam NE520 ktory ma o wiele lepsze brzmienie nawet w formacie mp3 niz najdrozsza mp3.Mam kilka mp3 i zadna nie dorownuje dzwiekiem discmanowi sony.Pozdrawaim i zycze powodzenia w zakupie discmana;)