anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gdzie kupić przewody do kolumn Sony.

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
grzegorz_ka
Początkujący

Gdzie kupić przewody do kolumn Sony.

Dzień dobry.

Niedawno kupiłem w wyprzedaży miniwieżę Sony CMT-MX500i i w zestawie brakowało przewodu do kolumny, są to przewody z charakterystycznym wtykiem do miniwieży, nie mam pomysłu skad wziąć taki przewód. Chciałbym się wiec zapytać czy ktos z forum wie skąd wziąć taki przewód, gdzie kupić czy w serwisie, jeśli tak to do jakiego serwisu napisać. Z góry dziękuję za kazdą odpowiedź.

Grzegorz.

Message was edited by: grzegorz_ka

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,


Dodatkowe akcesoria, końcówki można zamówić bezpośrednio w serwisach, albo poprzez sklep Sony Store, Sony Center. Ja zamawialem końcówkę do słuchawek, bo ktoś na nich usiadł... Skontaktowałem się z salonem Sony, wyjaśniłem o jaką część chodzi, oni zamówili, odebrałem ze sklepu. Okres oczekiwania w moim przypadku to był 2 tyg. Tu masz mapkę z wykazem salonów. Po kliknięciu na salon pojawi się informacja z m.in. numerami kontaktowymi.


http://www.sony.pl/dealerlocator/search/shop/sony_center


Pozdrawiam,

Zimny.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,


Dodatkowe akcesoria, końcówki można zamówić bezpośrednio w serwisach, albo poprzez sklep Sony Store, Sony Center. Ja zamawialem końcówkę do słuchawek, bo ktoś na nich usiadł... Skontaktowałem się z salonem Sony, wyjaśniłem o jaką część chodzi, oni zamówili, odebrałem ze sklepu. Okres oczekiwania w moim przypadku to był 2 tyg. Tu masz mapkę z wykazem salonów. Po kliknięciu na salon pojawi się informacja z m.in. numerami kontaktowymi.


http://www.sony.pl/dealerlocator/search/shop/sony_center


Pozdrawiam,

Zimny.

profile.country.pl_PL.title
grzegorz_ka
Początkujący

Dzięki za odpowiedź. Napisałem juz do pomocy Sony na tej stronie i dostałem dwa adresy serwisów i otrzymałem informację, że przewody kosztują 70zł brutto czyli ok 78zł. To strasznie drogo, napisałem tez do sprzedawcy, będę musiał skądś wykombinowac takie przewody a ściślej jeden bo 78zł to za dużo dla mnie za przewód. Poszukam w internecie może kupię taniej. Dzięki.

Message was edited by: grzegorz_ka