anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Mex-BT3600U

Mondello-----
Początkujący

Mex-BT3600U

Witam

Mam maly problem z radyjkiem MEX-BT3600U. Problem polega na tym, ze za chusteczke nie moge sie polaczyc poprzez BT z zadnym telefonem, aby korzystac z zestawu glosnomowiacego...
Moze ktos mial podobny przypadek lub ewentualnie wie jak to poprawnie zrobic...
Poprostu zaden telefon nie widzi radia w BT..
Moze to wina producenta a byc moze moja.

Pozdrawiam i z gory dziekuje

10 ODPOW. 10
profile.country.pl_PL.title
kameleon
Nowicjusz

Radio łączy się z telefonami bez jakiegokolwiek problemu pod warunkiem, że postępujesz zgodnie z instrukcją obsługi. Ważna jest kolejność wykonywanych operacji tj.
podstawą jest sparowanie telefonu z radiem aby to zrobić:
1. włącz Bt w telefonie
2. na radiu będącym w stanie czuwania ( wyświetla np. godzinę ) przytrzymaj przez 5 sekund przycisk BT aż zacznie migać w prawym rogu wyświetlacza znaczek BT
3. W telefonie włącz wyszukiwanie urządzeń BT
4. Wpisz w telefonie 0000 gdy zapyta o hasło
5. Gotowe :)

następnie wystarczy już tylko poprzez przycisk BT wybrać żądany tryb pracy czyli albo zostaw głośnomówiący albo odtwarzacz w telefonie.
Mała uwaga aby móc słuchać muzyki z telefonu musi on mieć protokół BT zgodny z A2DP, na pocieszenie dodam że zdecydowana większość tel je posiada. W razie wątpliwości proszę sprawdzić w instr. obsługi tel.

Mondello-----
Początkujący

Witam Ponownie.
Wreszcie moge odpisac ;)
Dzieki dla Ciebie kameleon za odpisanie na posta. Mimo Twoich szczerych checi moje tele. nadal nie widza radia 😕 od samego poczatku robie dokladnie tak jak to opisales.
Nie wiem w czym tkwi problem. Jak sie zdenerwuje to oddam radio na gwarancji albo pojade do jakiegos "madrego" serwisu niech mi to ustawia heheh
Bede wdzieczny jeszcze za jakies wskazowki :)
Pozdrawiam

oldguest
Początkujący

Jaki masz telefon. Bo nasze testy z telefonami SE oraz Nokią wypadly pomyslnie chodz Nokia nie miala A2DP.

I robi sie to dokładnie tak jak napisał kameleon kontrolka BT na radiu musi mrugać aby telefon wykrył radio. W Nokii należy wybrać "wyszukaj akcesoria audio".

Mondello-----
Początkujący

Moj telefon to SE C902. Probowalem jeszcze na nokiach i nic z tego.
Mrugac mowisz... ?
U mnie po przytrzymaniu przycisku BT kontrolka pali sie ciagle ( nie mruga ). Teoretycznie sprawa z dodawaniem sprzetu jest banalna ale to mnie troche drazni ;)
Mam wrazenie ze to wina sprzetu...
Pozdrawiam

oldguest
Początkujący

Radio ma byc wyłączone podczas parowania! (w tzw. Stand By) Wtedy po przytrzymaniu przycisku BT przez pare sekund zacznie mrugać.

Bo jak jest już włączone to wtedy po naciśnięciu włączamy lub wyłączamy BT w radiu. A żeby telefon się połaczył trzeba uruchomić tryb parowania (to takie zabezpieczenie żeby się nie podłączył ktoś innych pod BT tak bym to wytłumaczył).

pawelsopel
Początkujący

Chłopaki mam ten sam problem co Mondello nie wiem co sie dzieje jesli przytrzymam ten guzik BT (kolo 5 sekund) to zapala mi sie lampka bluetootha ale nie mruga wiecie moze jak to zrobic??
Pozdrawiam

oldguest
Początkujący

Przytrzymaj dłużej działa to tak radio na stend-by wyłaczony BT. Wciskasz BT i trzymasz przycisk, kontrolka BT się zapali a potem po chwili zacznie mrugać. Tak działa na BT2600 nie mam podłaczonego 3600 w chwili obecnej ale pewnie działa to podobnie.

pawelsopel
Początkujący

Ten stan stand by to jest stan czuwania?? tam gdzie jest zegarek tak?? i po jakims czasie powinno zaczac mrugac i dopiero wtedy probowac sie polaczyc??

oldguest
Początkujący

Tak Stend-by to wtedy kiedy radio nie gra (wyświetla się zegar) wtedy należy wyłaczyć BT potem właczyć trzymając przycisk BT i dalej trzymając zaczekać aż zacznie mrugać. Przynajmniej ja tak od zawsze paruje urządzenia i nie tylko radia samochodowe.