anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

nowe kolumny glosnikowe sony!!!

profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

nowe kolumny glosnikowe sony!!!

witam!!!w ofercie sony polska pojawily sie nowe kolumny glosnikowe a raczej nowe stare bo japonii sa dostepne o wiele dluzej.mysle ze jest to ta seria budzetowa na ktora czekalem bardzo dlugo!!!i co ?przezywam nie maly zawod czytajac informacje ze owe kolumny nie sa ekranowane magnetycznie do duzy minus gdyz nie dlugo stane sie posiadaczem telewizora hx850 a jak mniemam i cena na to pozwoli rowniez tych głosnikow.obawiam sie ze skoro nie sa ekranowane magnetycznie moga miec wplyw na wyswietlanie obrazu hx850 .mam nadzieje ze jestem w bledzie to duza lipa czyniac tak ladnym glosnikom taka bolaczke!!!to takie moje prywate zdanie a wasze?pozdrawiam

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

o które głośniki chodzi chyba nie o ES chodzi :) ???

profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

SONYES napisał(a):

o które głośniki chodzi chyba nie o ES chodzi :) ???


o te es ale to jakas widac tansza wersja na europe bo roznia sie od tych z japonii!!jak te glosniki moga nie miec ekranowania magnetycznego nie kumam!!!kiedys doszly mnie sluchy ze na europa miala wyjsc jakas tansza seria es wiec stwierdzilem ze wypuscili bardziej dla mas ale jezeli to te co stawka jest za nie jak za samochod to pale gume!!! :c7

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

a gdzie kolega wyczytał, że nie posiadają ekranowania? a co do ceny w JP koszt to 199,500 jenów czyli na PLN wychodzi ok niecałe 8tys wiec czy aż takie budżetowe są to bym raczej nie powiedział....

profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

a gdzie kolega wyczytał, że nie posiadają ekranowania? a co do ceny w JP koszt to 199,500 jenów czyli na PLN wychodzi ok niecałe 8tys wiec czy aż takie budżetowe są to bym raczej nie powiedział.... 8 tys to jeszcze nie jest najgozej jak za pare a wyczytalem w danych technicznych o ekranowanie

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

pieniazek napisał(a):

SONYES napisał(a):

a gdzie kolega wyczytał, że nie posiadają ekranowania? a co do ceny w JP koszt to 199,500 jenów czyli na PLN wychodzi ok niecałe 8tys wiec czy aż takie budżetowe są to bym raczej nie powiedział.... 8 tys to jeszcze nie jest najgozej jak za pare a wyczytalem w danych technicznych o ekranowanie


aha ja myślałem ze za sztukę ale jeżeli chodzi o parę to nie jest aż tak źle owszem i tak drogo ale nie tragicznie :) a co do ekranowania sądzę że jest błąd w danych...

profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

SONYES napisał(a):

pieniazek napisał(a):

SONYES napisał(a):

a gdzie kolega wyczytał, że nie posiadają ekranowania? a co do ceny w JP koszt to 199,500 jenów czyli na PLN wychodzi ok niecałe 8tys wiec czy aż takie budżetowe są to bym raczej nie powiedział.... 8 tys to jeszcze nie jest najgozej jak za pare a wyczytalem w danych technicznych o ekranowanie


aha ja myślałem ze za sztukę ale jeżeli chodzi o parę to nie jest aż tak źle owszem i tak drogo ale nie tragicznie :) a co do ekranowania sądzę że jest błąd w danych...


kupujesz? :D