anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NWZ-E443 - wyłączanie/włączanie

TomPL-----
Początkujący

NWZ-E443 - wyłączanie/włączanie

Małżonce wpadł w oko E433 (no faktycznie zgrabny jest) i po raz pierwszy mamy Sony-Walkmana w domu. Z playerami to ja za pan brat a tu 2 zaskoczenia:
- nie ma do wyboru języka polskiego w menu
- player włącza KAŻDY klawisz! Toż to nie do użytku w damskiej torebce - zawsze sam się włączy. Pamiętać o hold za każdym, to znaczna niedogodność no i nie wiadomo ile ten hold wytrzyma.

Można coś z tym zrobić, czy Sony już tak ma?

4 ODPOW. 4
oldguest
Początkujący

TomPL napisał(a):

Toż to nie do użytku w damskiej torebce



Polecam jakiś futerał bo w damskiej torebce może mu parę drobiazgów zaszkodzić (np. porysować ekran, obudowę). Moja druga połówka ma taki futerał skarpetę i świetnie się sprawdza w torebce.

TomPL-----
Początkujący

No tak - już jakiś futeralik skombinowaliśmy :)
Ale jeszcze z ciekawości dopytam - wszystkie Walkmany-Sony maja ten kretyński pomysł z włączaniem dowolnym klawiszem?

profile.country.pl_PL.title
Jadwiga
Początkujący

Mam dokładnie ten sam problem z NWZ-S764. Wystarczy lekkie nawet przypadkowe dotknięcie, a walkman sam się włącza, namet funkcja hold nie pomaga. Bez sensu. Reklamowałam to jako wadliwe działanie urządzenia w serwisie Sony, ale twierdzą, że wszystko jest w porządku. W koncu do nich napisałam, a oni dalej to samo, że urządzenie działa prawidłowo, ale to jakieś badziewie, że nie ma twardego wyłączania urządzenia, ani blokady klawiszy. Ostrzegam wszystkich przed zakupem NWZ, bo w ten sposób w plecaku, czy torbie urządzenie wiadomo będzie się przemieszczać i Wam samoczynnie załączać, a co za tym idzie bateria Wam się będzie rozładowywać. To jest bardzo irytujące i wkurzające, bo kupiłam w koncu urządzenie mobilne do podróży za 500 PLN i wrzucając do torby naładowane urządzenie po dłuższej podróży stwierdzam, że bateria jest na wyczerpaniu! Zgadzam się z Tomem, że to kretynstwo w Sony. Zaskoczona jestem ignoracja propblemu w Sony i już nigdy nie kupię żadnego urządzenia tej firmy! Ostrzegam wszystkich przed kupieniem tego walkmana. Pan w serwisie zaproponował zakup futerału, ale co z tego jak Sony nawet nie ma futerału do tych urządzen. Jedyne wyjście, aby Wam się urządzenie samoczynnie nie włączało to trzymanie go cały czas w ręku.

profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

Nie do końca rozumiem... czy nie działa Pani funkcja HOLD? Bo jeżeli tak to serwis powinien rozwiązać ten problem.

Jeżeli chodzi o czułość reakcji urządzenia to ja osobiście uważam to za atut. W ofercie firm Sony oraz innych producentów wachlarz rozwiązań jest tak szeroki, że spokojnie można dobrać model do swoich preferencji. To, że trzeba pamiętać o zabezpieczeniu urządzenia przyciskiem HOLD i twierdzenie, że jest to wada urządzenia z mojego punktu widzenia wydaje się być lekko niedorzeczne, ale każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.

Message was edited by: misjamars