anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony kdl-32w5500 + sony dav-dz340

profile.country.pl_PL.title
damixd1
Początkujący

sony kdl-32w5500 + sony dav-dz340

Mam problem z opcja Audio Return Chanel, włączyłem ta opcje w menu odtwarzacza dvd, w opcjach hdmi telewizora tez wszystko jest ok. W tv mogę wybrać z czego ma być odtwarzany dziwek, zwykle głośniki lub system audio. Kiedy wybieram system audio nie ma wogle dźwięku, co robię nie tak?

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

damixd1 napisał(a):

Mam problem z opcja Audio Return Chanel, włączyłem ta opcje w menu odtwarzacza dvd, w opcjach hdmi telewizora tez wszystko jest ok. W tv mogę wybrać z czego ma być odtwarzany dziwek, zwykle głośniki lub system audio. Kiedy wybieram system audio nie ma wogle dźwięku, co robię nie tak?


a jak masz podłączony sprzęt??

profile.country.pl_PL.title
damixd1
Początkujący

odtwarzacz dvd jest podłączony z tv kablem hdmi

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

W danych technicznych nie widzę o tym informacji, ale z tego co pamiętam, to tylko pierwszy port HDMI ma obsługę ARC.

profile.country.pl_PL.title
damixd1
Początkujący

wkładałem do wszystkich wejść hdmi w tv i nic ;/

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

No to zmień kabel na zgodny ze standardem 1.4, ewentualnie na dobry 1.3 - taki który ma podłączone wszystkie piny.

profile.country.pl_PL.title
damixd1
Początkujący

Kupiłem dziś kabel hdmi v1.4, podłączyłem do pierwszego wyjścia hdmi i dalej nie działa. Na telewizorze wyświetla się komunikat, że głos jest nadawany przez system audio. Na odtwarzaczu wyświetla się napis "TV". Jak zmieniam głośność pilotem od tv to zmienia się głośność wyświetlana na odtwarzaczu. Według mnie chyba dobrze to wszystko ustawiłem.
To są ustawienia TV i DvD:
http://i.imgur.com/37B1P.jpg
http://i.imgur.com/hJajh.jpg

profile.country.pl_PL.title
damixd1
Początkujący

Pomoże mi ktoś???

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Spróbuj odłączyć cały zestaw od TV, odłącz go również od prądu. Zostaw w tym stanie na chwilę.
Podłącz DAV-DZ340 do prądu i zresetuj go - przytrzymaj power przez ok 5sekund aż usłyszysz piśnięcie.
Podłącz resztę zestawu i to powinno pomóc. Wg tego co piszesz wszystko masz OK w ustawieniach TV, kable 1.4 są dobre itd.

Jeśli to nie pomoże skontaktuj się z pomocą techniczną Sony. Przyślą do Ciebie serwis i raz dwa załatwią sprawę.

POMOC TECHNICZNA SONY

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
damixd1
Początkujący

Chyba nie udało mi się zresetować dvd, trzymałem 5s, 10s i nic. Jak odtwarzacz był wyłączony i trzymałem wciśnięty power to się włączył, jak był włączony to się wyłączył. Nie słyszałem żadnego piknięcia.