anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony STR-DH520 + Canton Movie 125 MX

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Sony STR-DH520 + Canton Movie 125 MX

Czy to dobra cena za ten zestaw?Wiem,że głosniki nie są złe lecz nie wiem nic na temat tego amplitunera.
http://www.redcoon.pl/B332026-Sony-STR- ... Id=skapiec

4 ODPOW. 4
profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

cena dobra.na pewno zagra sto razy lepiej niz twoje kino z pudla.to podstawowy ampli i zje twoje bdv280 na obiad

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Dokładnie tak. A w przyszłości zawsze można zmienić głośniki na jakieś lepsze. Z reguły zestawy głośników bardzo nie tracą na wartości, także w przyszłości odsprzedanie ich i zmiana na lepsze, nie będzie wiązała się z wyjątkową stratą finansową.

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

pieniazek moje kino BDV-E280 się popsuło :c9
A tak na serio to ja je popsułem :D .Zaraz na początku jak mi je przywieźli,wyciągałem antenę...i chyba za mocno.Efekt był taki,że ten dzinks troszkę wyszedł.Sprzęt chodził,ale gubił fale,aż wreszcie nie dało się go załączyć.Odesłałem do serwisu i tam stwierdzili,że gwarancja nie obejmuje takiej naprawy.Teraz muszę wybulić 233zł :c8
Ważne,ze gwarancja nie przepadła.Ale zaczynam się rozglądać za nowym sprzętem.Tego odsprzedam i dołożę do nowego.Chyba,że nikt go nie kupi,to dam synowi.Mam nadzieję,że nic poza tym nie spaprali,bo mam złe doświadczenie z serwisami.Miałem kiedyś magnetowid Philipsa,który walił się co chwilę.Jak tylko wracał z serwisu,to jedno naprawili drugie zepsuli.I tak aż padł całkowicie.Oczywiście już po gwarancji.Ale myślę,że serwis PRAM stanie na wysokości zadania.Wszystko opiszę jak kino wróci z serwisu.

profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

daj znac jak bedziesz mial zamiar kupowac polece tobie pare dobrych budzetowych rozwiazan opartych na ampli sony :thumbsup: