anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

STR-DH520 + BDP-S490

profile.country.pl_PL.title
DELTA.MACHINE
Początkujący

STR-DH520 + BDP-S490

Witm

Od paru dni jestem szczęśliwym użytkownikiem zestawu (jak w temacie) .

Radość słuchania muzyki i ogladania filmów dzięki temu zestawowi raduje me serce , ale teraz do żeczy:

Gdy pierwszy raz uruchomiłem zestaw i do odtwarzacza Blu-ray włożyłem oryginalną płyte z muzyką nagraną w systemie DTS na wyświetlaczu mogłem zauważyć , że takowa płyta nagrana w taki systemie (dts) jest odtwarzana .

Poustawiałem głośniki , odległości itp , itd. , ale już gdy następnym razem po wyłączeniu zestawu i ponownym włączeniu z tą samą płytą zestaw nie chce mi wykryć i odtworzyć formatu DTS tylko mam do wyboru te wszystkie formaty SONY (poniekąt bardzo fajne) ale ja chciałbym usłyszeć dzwięk jaki jest na oryginalnej płycie bez żadnych filtrów .

Przewertowałem instrukcję i amplitunera ST-DH520 i odtwarzacza BDP-S490 i nie znalazłem żadnej wzmianki jak ustawić urządzenia by nie stosoawały filtrów tylko pozwoliły wybraż format jaki jest na płycie . Nie wiem czy za bardzo nie zagmatwałem .'

Proszę o pomoc i podpowiedź .

Dzieki i pozdrawiam .

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
marcio222
Użytkownik

Wtam

Podłącz blu-ray kablem coaxialnym:)

profile.country.pl_PL.title
DELTA.MACHINE
Początkujący

A co jest nie tak gdy  podlaczenie jest za pomoca kabla hdmi, przeciż producent wlasnie takie polaczenie poleca.

Message was edited by: DELTA.MACHINE