anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

[α77] Górny wyświetlacz na korpusie

profile.country.PL.title
JagiS-----
Użytkownik

[α77] Górny wyświetlacz na korpusie

Zauważyłem, że na małym wyświetlaczu pojawiają się przebarwienia, tak jakby przyciskało się wyświetlacz LCD. Efekt widoczny jest przy świetle dziennym, natomiast przy świetle sztucznym jest niezauważalny. Spotkał się może ktoś z Was z tego typu wadą? Aparat mam od dwóch tygodni, i czyżbym musiał już go reklamować?

[α77]
13 ODPOW. 13
profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

To wada a w zasadzie ficzer każdego panelu lcd - mam to w 77 , zegarku, wyłączniku czasowym, i takich tam ..

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Posty niezwiązane z tematem górnego wyświetlacza zostały usunięte.
Bardzo proszę o trzymanie się wątku.

profile.country.PL.title
JagiS-----
Użytkownik

Dzisiaj reklamowałem korpus w Sony Center. Co prawda sprzedawca widział wadę, ale nie mógł napisać, że ją potwierdza. Sprawdziłem inną a77 i było tak samo źle, albo i nawet gorzej. Ciekawy jestem jak się dalej ułoży reklamacja. To wygląda tak jakby nacisnęło się wyświetlacz w zegarku albo kalkulatorze i wtedy pojawiają się odbarwienia, tyle, że to zjawisko występuje nawet gdy aparat nie ma zasilania. Jak dostanę odp. z serwisu, podzielę się z Wami uwagami.

[α77]
profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Hmmm... A77, którą testowałem też to miała, ale to było rozszczepienie światła na szybce wyświetlacza a nie na samym wyświetlaczu.

Zerknąłem dziś u znajomego na A77 - to samo, na szybce, nie na wyświetlaczu.

Obawiam się, że to po prostu kwestia materiału i jego zakrzywienia, a nie jakakolwiek wada.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

myślę, że serwis nic nie zrobi to widać w każdej a77 tak jak kolega wyżej napisał inżynierowie zaprojektowali zakrzywione szkiełko/plastik i przy oświetleniu pod pewnym kątem pojawia sie to odbarwienie. Swoją drogą w niczym to nie przeszkadza żeby robić zdjęcia...

oldguest
Początkujący

pawelszymanski6 napisał(a):

myślę, że serwis nic nie zrobi to widać w każdej a77 tak jak kolega wyżej napisał inżynierowie zaprojektowali zakrzywione szkiełko/plastik i przy oświetleniu pod pewnym kątem pojawia sie to odbarwienie. Swoją drogą w niczym to nie przeszkadza żeby robić zdjęcia...



Oczywiście masz rację, ale jak się wydaje 5 kzł na aparat to musi to nieźle dżaźnić :c9

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

:c37

stasiek2002 napisał(a):

Oczywiście masz rację, ale jak się wydaje 5 kzł na aparat to musi to nieźle dżaźnić :c9

Mnie to nie drażni. Niestety :smileymrgreen:
Ba :smileyexclaim: Dopiero po przeczytaniu tego wątku zwróciłem uwagę na to :smileyhappy:
Dla mnie ważniejsze jest to jakie dane on wyświetla i że w ogóle jest :c20
A, że nie przeszkadza odbarwienie w robieniu zdjęć :c2 No cóż. Ja aparatu nie traktuje jako rzeczy wystawowej tylko jako narzędzie :smileythumbsup:

Zaś chętnie dowiem się jaką odpowiedź da serwis :)

Pozdrawiam :c22

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

stasiek2002 napisał(a):

pawelszymanski6 napisał(a):

myślę, że serwis nic nie zrobi to widać w każdej a77 tak jak kolega wyżej napisał inżynierowie zaprojektowali zakrzywione szkiełko/plastik i przy oświetleniu pod pewnym kątem pojawia sie to odbarwienie. Swoją drogą w niczym to nie przeszkadza żeby robić zdjęcia...



Oczywiście masz rację, ale jak się wydaje 5 kzł na aparat to musi to nieźle dżaźnić :c9


Szczerze mówiąc dla mnie tego ekranu mogłoby nie być, wszystkie przydatne informacje mam w wizjerze

Gucio50
Początkujący

JagiS napisał(a):

Zauważyłem, że na małym wyświetlaczu pojawiają się przebarwienia, tak jakby przyciskało się wyświetlacz LCD. Efekt widoczny jest przy świetle dziennym, natomiast przy świetle sztucznym jest niezauważalny. Spotkał się może ktoś z Was z tego typu wadą? Aparat mam od dwóch tygodni, i czyżbym musiał już go reklamować?



Oddaj do serwisu, do Warszawy i Ci w tydzień zrobia.