anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

[α77] Górny wyświetlacz na korpusie

profile.country.PL.title
JagiS-----
Użytkownik

[α77] Górny wyświetlacz na korpusie

Zauważyłem, że na małym wyświetlaczu pojawiają się przebarwienia, tak jakby przyciskało się wyświetlacz LCD. Efekt widoczny jest przy świetle dziennym, natomiast przy świetle sztucznym jest niezauważalny. Spotkał się może ktoś z Was z tego typu wadą? Aparat mam od dwóch tygodni, i czyżbym musiał już go reklamować?

[α77]
13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Gucio50 napisał(a):

Oddaj do serwisu, do Warszawy i Ci w tydzień zrobia.


Przecież oddał do serwisu. ;)

Wypada czytać coś wiecej niż tylko pierwszy post.

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Lajam, czego wymagasz od Gucia... :c34

Gucio50
Początkujący

Lajam napisał(a):

Gucio50 napisał(a):

Oddaj do serwisu, do Warszawy i Ci w tydzień zrobia.


Przecież oddał do serwisu. ;)

Wypada czytać coś wiecej niż tylko pierwszy post.




Miałem na myśli Sony Serwis w Warszawie, najpierw kontakt telefoniczny i na podstawie ich wskazówek wysyłka.

Ja też miałem problemy z A55 i A77, które Sony Centre nie umiało zanalizować i poswiadczyć. Technik w Warszawie jest bardziej kumaty.

profile.country.PL.title
JagiS-----
Użytkownik

Dalej w temacie... dzisiaj odebrałem body z Sony Center. Informowali mnie już o możliwości odebrania sprzętu po 4 dniach roboczych. Aparat serwisowany był w Foto i Video w Warszawie. Zgodnie z opisem wymieniono szybkę górnego wyświetlacza. Oględziny w salonie nie ujawniły wady, kombinowałem na różne strony, tak jak przy składaniu reklamacji, ale wydaje się, że wszystko jest w porządku. Najważniejsze, że alfa już może znowu cieszyć.
Swoją drogą, sprawdzałem inne 77 i wszystkie miały podobne wady wyświetlacza. Może producent zauważył problem i wyprodukował dla serwisu nowe szybki dla tego wyświetlacza?

[α77]