anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gwarancja A230L

profile.country.en_PL.title
erwinsans
Początkujący

Gwarancja A230L

Witam

12.06.2010 roku wysłałem do naprawy ( po miesiącu użytkowania ) aparat A230. Po 2 dniach otrzymuje telefon, że zepsuty jest stabilizator obrazu i serwis CSI z W-wy poinformował mnie, że oczekują na część która powinna być dostępna w połowie lipca 2010 roku ( nie wiem w jaki sposób miesiąc czasu część nowa dociera do serwisu ). Po wielu moich naciskach okazało się że tej części w połowie lipca nie będzie i podjęto decyzję o wymianie aparatu na nowy A290L, który niestety dostepny będzie za około 12-14 dni na 99 %. Więc moja naprawa aparatu trwa już około miesiąca i tydzień czasu i nadal oczekuje ...... Z jednej strony okej fajnie dostanę nowy model aparatu w ramach rekompensaty, ale ja się o niego nie prosiłem, aparat kupiłem z myslą o wakacjach i niestety nie będę go miał. Wole dostać od ręki mój A230 niż czekać 2 lub 3 tygodnie na nowy sprzęt. Proszę pomóżcie gdzie mogę napisać żeby przyspieszyć to wsyzstko, gdzie złożyć skargę. Przecież ja ten aparat kupiłem własnych pieniędzy a on leży sobie w Warszawie bezczynnie, pomocy

0 ODPOWIEDZI 0