anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gdzie na zdjęcia

profile.country.pl_PL.title
nigma-----
Poszukiwacz

Gdzie na zdjęcia

Z racji że sezon już się dawno zaczął a ja nic ciekawego nie sfociłem zwracam się do was z prośbą o polecenie jakiś fajnych miejscówek. W drugiej połowie maja planuje wybrać się z kolegę na Śląsk poszukać opuszczonych ruin po fabrykach itp. i obfotografować co się da. Czy polecilibyście coś w szczególności?

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
nigma-----
Poszukiwacz

no to trochę tego jest :) coś się na pewno znajdzie :)
A powiedźcie mi może ktoś będzie się orientował lub tam był a chodzi mi dokładnie o Pałac na wodzie w Kopicach (województwo opolskie) http://www.opuszczone.com/galerie/kopice/index.php bo z tego co udało mi się znaleźć w sieci to pilnują tego :( i nie ma opcji żeby tam wejść

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Nie ma możliwości tam wejść - pałac w Kopicach został wykupiony i inwestor w mozolnym tempie go remontuje. Cały teren został ogrodzony i bardzo dobrze jest pilnowany. Bardzo szkoda, bo kiedyś można tam było spędzić sporo czasu na strzelaniu...

profile.country.pl_PL.title
nigma-----
Poszukiwacz

No faktycznie udało mi się nawet z burmistrzem kopic porozmawiać i niestety kiszka a miejsce jest obłędne (trzeba by było z inwestorem ale żeby cokolwiek się dowiedzieć to graniczy z cudem na maile nie odpowiadają zresztą nie dziwi mnie to). Szkoda :(