anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gdzie na zdjęcia

profile.country.pl_PL.title
nigma-----
Poszukiwacz

Gdzie na zdjęcia

Z racji że sezon już się dawno zaczął a ja nic ciekawego nie sfociłem zwracam się do was z prośbą o polecenie jakiś fajnych miejscówek. W drugiej połowie maja planuje wybrać się z kolegę na Śląsk poszukać opuszczonych ruin po fabrykach itp. i obfotografować co się da. Czy polecilibyście coś w szczególności?

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

23 maja jedziemy grupą na plener śląski. Wprawdzie nie fotografować fabryk tylko jelonki co jedzą z ręki, ale zawsze możesz się dołączyć i dowiedzieć co fajnego możesz focić.

Masz trochę błędne wyobrażenie, że tutaj wysyp opuszczonych fabryk jest. :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam napisał(a):

Masz trochę błędne wyobrażenie, że tutaj wysyp opuszczonych fabryk jest. :)


też mi się tak wydaje :c18
bo jest tego raptem kilka i nie bardzo jest dostęp (legalny) do tych miejsc.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

nigma napisał(a):

...poszukać opuszczonych ruin po fabrykach itp. i obfotografować co się da. Czy polecilibyście coś w szczególności?



Polecam Rumunię (cały kraj), oraz Mołdawię (cały kraj). Wróciłem właśnie z takiej 'wycieczki' i jedno wiem na pewno - opuszczonych fabryk, zakładów przemysłowych itp. będzie Ci tam dostatek...

profile.country.pl_PL.title
nigma-----
Poszukiwacz

Lajam napisał(a):


Masz trochę błędne wyobrażenie, że tutaj wysyp opuszczonych fabryk jest. :)



Błędnego wyobrażenia to raczej nie mam i zdaję sobie sprawę że coraz ciężej z dostępem do tego typu obiektów i dlatego zadałem pytanie czy przypadkiem czegoś nie znacie :)

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

nigma napisał(a):

W drugiej połowie maja planuje wybrać się z kolegę na Śląsk poszukać opuszczonych ruin po fabrykach itp. i obfotografować co się da. Czy polecilibyście coś w szczególności?


Witaj masz jeszcze trochę czasu, dlatego polecę opuszczoną ubojnię w Chorzowie tylko nie wiem czy można wejść do niej tak o!.
Czasami można spotkać ruiny np. starych domów,niezbyt ciekawe. Osobiście nie polecam tam przebywania.
Jeśli chciałbyś poznać niektóre z opuszczonych miejsc Śląska znajdują się one na mapie pod adresem http://www.opencaching.pl v2 (wymagana rejestracja by zobaczyć mapę)
Przy tej okazji zachęcam innych do odwiedzenia te stronki znajdują się tam mapki z zaznaczonymi skrzynkami do odnalezienia często z miejscami których nigdy byś nie zobaczył i nie odwiedził gdyby nie ta stronka. Doskonałe połączenie fotografii i zabawy w opencaching.
Jeśli ktoś miał by pytanie co to tej strony i nie wiedział o co biega w niej odpowiem na PW

profile.country.pl_PL.title
nigma-----
Poszukiwacz

Dzięki za info a tak przy okazji całkiem ciekawa stronka :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ta ubojnia z tego co się orientuję - znajduje się w mojej dzielnicy i jeśli to ten budynek, który myślę to z wejściem będzie duży problem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

A nie jest to ta na Krakusa? Z satelity widać tam niezłą ruinkę :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Powiedźcie mi jest ona strzeżona ?
Wiem jak tam wejść ale niestety nie napiszę tego w poście.
Opisy takich i innych ciekawych miejsc są na stronce podanej 3 posty poniżej, czasami jest i opis jak się dostać do takich obiektów :c20