anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gwarancja Extra na obiektywy.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Gwarancja Extra na obiektywy.

Nie widziałem żadnej informacji na ten temat, więc podaję, że istnieje możliwość wykupienia 3 lub 5 letniej gwarancji extra na obiektywy Sony.
A do 30 czerwca 2010 wszystkie Alfy kupione w Centrach Sony mają standardowo wydłużoną gwarancję do 5lat, (w przypadku zestawów kitowych gwarancja obejmuje również obiektywy).

48 ODPOW. 48
koniu_88
Początkujący

sadam napisał(a):

Nie widziałem żadnej informacji na ten temat, więc podaję, że istnieje możliwość wykupienia 3 lub 5 letniej gwarancji extra na obiektywy Sony.
A do 30 czerwca 2010 wszystkie Alfy kupione w Centrach Sony mają standardowo wydłużoną gwarancję do 5lat, (w przypadku zestawów kitowych gwarancja obejmuje również obiektywy).


Oooo, a możesz coś więcej napisać o gwarancji extra na te obiektywy? Np. Kwoty? ;)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

3lata - 89zł
5lat - 319zł

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

sadam napisał(a):

3lata - 89zł
5lat - 319zł


Dla uściślenia - od dnia zakupu!

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Oczywiście

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

sadam napisał(a):

Oczywiście

My wiemy, że oczywiście, ale specjalnie podkreśliłem, bo zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie biadolić, że zapłacił za 3 lata a dostał 1 rok. (bo 2 są z definicji)

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

2 lata z definicji są od października roku 2009, wcześniej była gwarancja roczna. A, że gwarancję extra można wykupić przed upływem roku od daty zakupu to wiele osób może z niej skorzystać.

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

:c37 A jeśli obiektyw był kupiony w lipcu 2009 to mogę wykupić gwarancję extra :question:

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Jak zrobisz to przed lipcem 2010, to tak.

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

:c37 No i kupiłem gwarancję extra na 70-400 :c47
szkiełka są podciągnięte pod aparaty ,czyli tak samo jak na aparaty wykupujemy gwarancję,tzn.te same ceny