anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gwarancja Extra na obiektywy.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Gwarancja Extra na obiektywy.

Nie widziałem żadnej informacji na ten temat, więc podaję, że istnieje możliwość wykupienia 3 lub 5 letniej gwarancji extra na obiektywy Sony.
A do 30 czerwca 2010 wszystkie Alfy kupione w Centrach Sony mają standardowo wydłużoną gwarancję do 5lat, (w przypadku zestawów kitowych gwarancja obejmuje również obiektywy).

48 ODPOW. 48
profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz

No i stało się.
Dziś kupiłem SAL-70400G i od razu w Sony Centre nabyłem Serwis Extra na 5 lat.

Jeśli czyta to ktoś z góry, to proszę pochwalić załogę SC w Manufakturze w Łodzi :D

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Nic tylko życzyć Ci wielu udanych kadrów z tym obiektywem :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz

Dziękuję.
Muszę trochę przypakować ;).

profile.country.PL.title
Dibo..
Poszukiwacz

Zmieniły się zasady serwisu extra. Obecnie można przedłużyć gwarancję do roku od zakupu. Plusem jest to, że działa to wstecz :c20

FF | APS-C | 8 | 18-250 | 16-50 | 35 | 135 | HVL-F58AM
Gucio50
Początkujący

Dibo napisał(a):

Zmieniły się zasady serwisu extra. Obecnie można przedłużyć gwarancję do roku od zakupu. Plusem jest to, że działa to wstecz :c20



Czy ten plus oznacza, że jak dokupujesz po roku jeden rok to właściwie nie dostajesz nic?
A jak dokupujesz 2 lata to dostajesz 1 rok do przodu i jeden wstacz.
To jest plus. a nawet plusquamperfect
http://www.twojniemiecki.pl/gramatyka/c ... rfekt.html

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Do roku od zakupu możesz wykupić usługę serwis extra na 3, 4 lub 5 lat liczone od daty zakupu aparatu.

ps. W regulaminie na stronie wciąż widnieje zapis o 90 dniach na wykupienie serwisu extra. Możliwe, że nie podmienili jeszcze pliku.

Gucio50
Początkujący

... ...możesz wykupić usługę serwis extra na 3, 4 lub 5 ... ...



Dzieki, ide jutro wykupić taki serwis dla A77 z października.

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

90dni od zakupu? 17dni temu zakupiona A35, więc mam trochę czasu przemyśleć chociaż tę 3letnią gwarancję. Dodatkowy rok serwisu się przyda jakby co.

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.PL.title
Dibo..
Poszukiwacz

Do roku od zakupu możesz wykupić usługę serwis extra na 3, 4 lub 5 lat liczone od daty zakupu aparatu.

ps. W regulaminie na stronie wciąż widnieje zapis o 90 dniach na wykupienie serwisu extra. Możliwe, że nie podmienili jeszcze pliku.



Nie podmienili jeszcze. Ale na infolinii są na bieżąco i potwierdzą Ci rok wstecz ;)

Gucio50 to jest wydłużony okres 1 - 3 lata po zakończeniu standardowej 2-letniej gwarancji. A plusem jest to, że jak ktoś nie wykupił w tym 90-dniowym okresie to ma jeszcze na to szansę (oczywiście do roku wstecz).

FF | APS-C | 8 | 18-250 | 16-50 | 35 | 135 | HVL-F58AM